+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Senior SEO špecialista

United Classifieds

Mesto: Žilina, Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 14.11.2019

Spoločnosť United Classifieds, združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Je ti blízke SEO a pojmy ako traffic, keyword indexing, web analýza, backlinks, site architecture či štruktúrované dáta?

Do nášho tímu performance marketing hľadáme ďalšieho nadšeného kolegu. Čaká ťa výborný, inšpiratívny tím a veľa zaujímavej práce, hlavne:

• optimalizácia na najväčších slovenských inzertných portáloch, ako sú napríklad Autobazár.eu, Nehnuteľnosti.sk, Topreality.sk a mnohé ďalšie
• príprava podkladov na najväčšie športové či spoločenské udalosti roka
• neustále experimentovanie na najväčších obsahových a spravodajských weboch - Aktuality.sk, Diva.sk, či Šport.sk
• sledovanie aktuálnych trendov v oblasti online marketingu a SEO a uplatňovanie nadobudnutých poznatkov pri optimalizácii najnavštevovanejších stránok na Slovensku
• analýza návštevnosti stránok a vyhodnocovanie vlastných navrhnutých opatrení

Požiadavky

• uvítame prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky
• ovládanie SEO, sú ti blízke pojmy ako traffic, keyword indexing, web analýza, backlinks, site architecture či page ranking
• výborná znalosť Google analytics, Google search console, Google Data Studio
• výhodou je ovládanie A-hrefs, Hotjar, SimilarWeb, Gemius, Google Optimize, Screaming Frog
• ovládanie slovenského jazyka na výbornej úrovni (áno, aj pravopis)
• chuť učiť sa nové veci je pre nás veľmi dôležitá, chceme reagovať na zmeny a nové trendy
• zodpovednosť a sebakontrola
• analytické myslenie, radosť pracovať s dátami

Ponúkame

• pracujeme v inšpiratívnom prostredí najmodernejšej office budovy v Žiline na Poštovej, ktorá splní aj náročné očakávania na pracovné priestory https://www.instagram.com/postovazilina/
• máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa interne i externe, chodíme na rôzne konferencie
• môžeš si vybrať na akom HW budeš pracovať
• čakajú ťa tu kolegovia, ktorí sú častokrát aj kamošmi, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec zábavy
• vezmeme ťa na teambuldingy, grilovačky, tématické párty alebo po práci len tak na pivo
• podporujeme zdravý životný štýl a k dispozícií budeš mať Multisport kartu
• Sick Days

Mám záujem

United Classifieds má aktuálne 2 pracovné ponuky