Go back Späť
Marketéri

Senior PPC špecialista

United Classifieds

Mesto: Bratislava, Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 08.07.2019

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a v Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Je internet médium, ktoré ťa inšpiruje a používaš ho denne? Máš skúsenosti s PPC reklamou? Vieš používať Google Analytics, Google AdWords a Facebook Ad Account? Si analytický a máš zmysel pre detail?

Ak áno, tak sa u nás zastav na "pokec", máme pre teba pripravenú prácu pre inzertné weby.

Tvoj bežný pracovný deň bude zahŕňať:

• samostatné navrhovanie a správa PPC kampaní pre Google AdWords/Facebook
• optimalizáciu súčasného portfólia produktov a kampaní
• pravidelné vyhodnocovanie kampaní a reporting
• spoluprácu s grafikom na príprave bannerov a iných marketingových podkladov
• analýzu dát z Google Analytics
• analýzu a implementáciu noviniek v oblasti PPC
• hľadanie nových zdrojov v rámci PPC

Požiadavky

• znalosť spravovania PPC kampane
• znalosť Google Analytics a Google AdWords
• skúsenosti s tvorbou www stránok sú výhodou
• samostatnosť
• analytické myslenie
• kreatívne myslenie
• základná znalosť HTML ti pomôže

Ponúkame

• ak ti záleží na dobrých vzťahoch v práci, si na dobrej adrese, je tu vynikajúce firemná kultúra. Kolegovia nie sú len kolegovia, ale aj dobrí kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať, kvízovať, laserovať a užijú si aj v práci kopec zábavy
• pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiach a trendoch
• skvelé teambuldingy, raňajky, grilovačky, tématické párty
• flexibilná pracovná doba, moderné technické vybavenie, stravné nad rámec zákona,
• školenia a konferencie v obore

Mám záujem

Mám záujem