Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Frontend Developer

United Classifieds

Mesto:  Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1400 eur

Dátum pridania: 03.04.2019

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Hľadáme kolegu, ktorý by nám pomohol s vizuálnymi úpravami aj celkovými redizajnami našich flagship webov ako Autobazar.EU, Nehnuteľnosti.sk, Bazar.sk, Autobazar.sk, Topreality.sk, Novostavby.sk a veľa ďalšíchSúčasťou tvojej práce by bolo zapracovávanie aj navrhovanie UX vylepšení pre jednotlivé weby spolu s tímom a na základe našich analýz používateľského správania.S čím by si sa u nás stretol a čo by si mal ovládať: - HTML a CSS je dôležité (znalosť SCSS, LESS sú pre nás bonusom)- využívame moderný JavaScript ES7, ES6- na vytváranie užívateľských rozhraní využívame populárnu knižnicu React, templatovací engine TWIG- bolo by fajn, ak by si rozumel bundlovaniu kódu: Webpack, Gulp, prípadne NPM- ak ťa baví aj testovanie, napr. Cypress,... je pre nás ideálny- skúsenosti s GIT-om, prípadne s SVN taktiež uvítame- v neposlednom rade je pre nás dôležitá chuť učiť sa, iniciatíva a záujem o novinky v tejto oblastiKaždého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu začína od 1400 € brutto mesačne a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomosti, znalostí, zručností a dĺžky praxe.

Požiadavky

• v HMTL, CSS, JavaScripte máš dlhodobejšie skúsenosti • zaujímaš sa o novinky v tejto oblasti• si iniciatívny a sám navrhuješ riešenia

Ponúkame

• máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa interne i externe, chodíme napr. na We are developers ,...• môžeš si vybrať na akom HW budeš pracovať• čakajú ťa kolegovia, ktorí sú častokrát aj kamošmi, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec srandy• vezmeme ťa na teambuldingy, grilovačky, novoročné tématické párty alebo po práci len tak na pivo, do kina