+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Junior PPC špecialista

United Classifieds

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: od 1000 €

Dátum pridania: 14.11.2019

Spoločnosť United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Je internet médium, ktoré ťa inšpiruje a používaš ho denne? Máš skúsenosti s PPC reklamou? Vieš používať Google Analytics, Google AdWords a Facebook Ad Account? Si analytický a máš zmysel pre detail?

Ak áno, tak sa u nás zastav na "pokec", máme pre teba pripravenú prácu pre inzertné weby.

Tvoj bežný pracovný deň bude zahŕňať:

• navrhovanie a správu PPC kampaní pre Google AdWords/Facebook
• optimalizáciu súčasného portfólia produktov a kampaní
• pravidelné vyhodnocovanie kampaní a reporting
• spoluprácu s grafikom na príprave bannerov a iných marketingových podkladov
• analýzu dát z Google Analytics
• analýzu a implementáciu noviniek v oblasti PPC
• hľadanie nových zdrojov v rámci PPC

Požiadavky

• znalosť spravovania PPC kampaní
• znalosť Google Analytics a Google AdWords
• skúsenosti s tvorbou www stránok sú výhodou
• samostatnosť
• analytické myslenie
• kreatívne myslenie
• základná znalosť HTML ti pomôže

Ponúkame

• pracujeme v inšpiratívnom prostredí najmodernejšej office budovy v Žiline na Poštovej, ktorá splní aj náročné očakávania na pracovné priestory https://www.instagram.com/postovazilina/
• máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa interne i externe, chodíme na rôzne konferencie,...
• čakajú ťa tu kolegovia, z ktorých sa stávajú super kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec zábavy
• vezmeme ťa na teambuldingy, grilovačky, tématické párty alebo po práci len tak na pivo
• podporujeme zdravý životný štýl a k dispozícií budeš mať Multisport kartu
• Sick Days

Mám záujem

United Classifieds má aktuálne 2 pracovné ponuky