Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Developer

United Classifieds s.r.o.

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 2000 eur

Dátum pridania: 17.01.2019

United Classifieds s.r.o. združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, Bazar.sk a je najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Radi by sme využili a zúročili roky skúseností zo všetkých oblastí inzercií (reality, auto-moto, všeobecná inzercia) a preto ich vkladáme do vývoja nového funkčného a a praktického riešenia.

Vyvíjame platformovú základňu pre viac ako 30 trhových brandov s medzinárodným pôsobením, ktorá dokáže efektívne pracovať s enormným množstvom dát, ktoré našimi webmi pretečú (dohromady ich navštívi cca 2 milióny unikátnych používateľov mesačne).
Platformové riešenie je založené na servisne orientovanej architektúre a postavené na čistých základoch. Aktuálne pracujeme s nasledujúcimi technológiami: Elastic search, RabbitMQ, Git/gitlab, RedisDB/Memcached, Php / symfony, Nodejs, Test-driven development, MySql

Požiadavky

• PHP
• Symfony
• Nodejs

Ponúkame

• máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa interne i externe, chodíme na konferencie, We are developers,...
• pomôžeme ti s ubytovaním, ak nie si zo Žiliny alebo z blízkeho okolia
• môžeš si vybrať na akom HW budeš pracovať
• čakajú ťa tu kolegovia, ktorí sú častokrát aj kamošmi, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec srandy
• vezmeme ťa na teambuldingy, grilovačky, novoročné tématické párty alebo po práci len tak na pivo
• zabezpečíme pre teba celodenný prísun ovocia a zeleniny a na stimuláciu mozgových buniek kávu a čaj