United Classifieds

Webdeveloper pre auto-moto inzertné weby (Autobazar.EU, Autobazar.sk)

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané29.11.2021

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Zaujímaš sa o sofistikované webové portály? Už ťa nebaví pracovať na malých projektoch? Naber odvahu a pridaj sa k nam! Pracuj na projektoch, ktoré denne používajú desaťtisíce zákazníkov.

Vyvíjame v PHP 7.x, programujeme objektovo a štruktúrovane, využívame rôzne jazyky a technológie napr.PHP, MySQL, GIT, Elastic, HTML, CSS, nginx server, JavaScript, Redis a RabbitMQ,... Pracujeme agilne podľa metodiky Scrum.

O zadania sa postarajú skúsení kolegovia, ale vždy budeš mať možnosť návrhy pripomienkovať a podieľať sa na návrhu. Tvoj tím budú tvoriť produkťáci, grafik a samozrejme ostatní developeri. Každý deň sa naučíš niečo nové, pomôžeš nám riešiť cool featurky a posúvať naše weby k tomu najkvalitnejšiemu na slovenskom internete.

Požiadavky

Uvítame, ak máš už prax v PHP, JS, MySQL, HTML a CSS a stretol si sa už aj ostatnými technologiámi, ktoré sa u nás využívajú.

Ponúkame

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží,
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
  • keď pominie čas "koronový" určite bude kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal…),
  • organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitam kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška : Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, workshop – Sebavedomý muž – Sebavedomá žena a kopec ďalších :))