United Classifieds

Webdeveloper pre Nehnuteľnosti.sk

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1600 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané02.06.2020

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Čo ťa u nás čaká?

  • budeš súčasťou nášho tímu webdeveloperov, ktorí pracujú na viacerých rozličných projektoch v oblasti realitnej inzecie. Môžeš ťažiť z benefitov veľkého korporátu, no tvoja práca nebude jednotvárna,
  • spolupracovať budeš nielen s inými webdevelopermi, ale aj našimi produkťákmi, dizajnérmi a špecialistami. Si spoločenský a so zmyslom pre humor (legendy hovoria, že aj takí webdeveloperi existujú)? Máš u nás dvere otvorené!
  • PHP, ElasticSearch, Redis, Gitlab CI/CD, React, JavaScript, NodeJS a MySQL. To všetko sú technológie, s ktorými sa u nás stretneš,
  • zadania ti budú prichádzať od skúsených kolegov. Samozrejme, čakáme aj iniciatívu a vlastné nápady. Nemusíš sa báť, že budeš “len” fixovať bugy. Dáme ti priestor aj na sebarealizáciu a testovanie nových technológií a funkčností.

Požiadavky

PHP - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Ponúkame

  • chutnú kávu, ktorú si môžeš dať v takom množstve, aké potrebuješ. Vieme, že hybnou silou každého developera je kofeín,
  • pracovať budeš v modernej biznis budove v Žiline . V papučiach (aj tie ti dáme) si môžeš prebehnúť na obed, do štýlovej kaviarne či len tak sa poprechádzať v átriu s exotickými rastlinami a jazierkom,
  • skvelú atmosféru. Niekedy síce trochu rušnú, ale na to si veľmi rýchlo zvykneš. Ak by si však niekedy potreboval vypnúť, k dispozícii ti bude naša chill zóna či športová miestnosť, v ktorej môžeš “vypustiť paru”,
  • top kolektív. Ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši. Priprav sa preto na rôzne pranky, oslavy narodenín, uvoľnené posedenia pri pive a na to, že sa tvoja upravená momentka z firemnej párty môže objaviť v našej spoločnej skupine,
  • epické teambuildingy, po ktorých budeš potrebovať deň voľna. Splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal… To dá zabrať. ;)
  • ak by ti športových aktivít v rámci teambuildingov bolo málo, dáme ti MultiSport kartu, jogu v office,
  • účasť na top konferenciách (We are developers, Webexpo, ReactiveConf, PyCon,...) meet-upoch, workshopoch,
  • možnosť zapojiť sa do firemného hackathonu a získať zaujímavé finančné výhry,
  • home office a sick day je samozrejmosťou.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top