United Classified

Webdeveloper pre inzertnú platformu

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané21.10.2020

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Radi by sme využili a zúročili roky skúseností zo všetkých oblastí inzercií (reality, auto-moto, všeobecná inzercia) a preto ich vkladáme do vývoja nového funkčného a a praktického riešenia.

Vyvíjame platformovú základňu pre viac ako 30 trhových brandov s medzinárodným pôsobením, ktorá dokáže efektívne pracovať s enormným množstvom dát, ktoré našimi webmi pretečú (dohromady ich navštívi cca 2 milióny unikátnych používateľov mesačne).

Platformové riešenie je založené na microservisovej architektúre a postavené na najnovších technológiach. Aktuálne pracujeme s nasledujúcimi technológiami:

  • Php / Symfony
  • ElasticSearch
  • MySql
  • Rest API
  • Node.js
  • Javascript
  • RabbitMQ
  • Git/gitlab
  • RedisDB/Memcached
  • Test-driven development

Požiadavky

Hľadáme kolegu - fullstack developera a oceníme nasledujúce skúsenosti:

  • PHP, Javascript a HTML na pokročilej úrovni
  • v Reacte, Material UI, Symfony/Laravel mierne pokročilú úroveň
  • výhodou je ovládanie základov Git - u a Node.js

Ponúkame

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši. Priprav sa preto na rôzne pranky, oslavy narodenín, uvoľnené posedenia pri pive,...
  • v aktuálne situácií pracujeme remote, no vítaný budeš aj v našom office, ktorý sa nachádza v modernej biznis budove v Žiline. V papučkách (aj tie ti dáme) si môžeš prebehnúť na obed, do štýlovej kaviarničky či len tak sa poprechádzať v átriu s exotickými rastlinami a jazierkom,
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - dostaneš od nás vitamínový baliček a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, ak si športovec, určite oceníš MultiSport kartu,
  • a keď pominie čas "koronový" určite s nami zažiješ aj nezabudnuteľné teambuildingy (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal…)