Sushitime.sk

Brand Manager pre Sushitime 🍣

FormaFull-time

Plat2000 — 2500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.06.2020

Náplň práce

Hľadáme dynamického človeka, ktorý vie skĺbiť kreatívnu prácu s efektívnou exekúciou. Kto si poradí s viacerými prebiehajúcimi úlohami súbežne. Kto sa nebojí konštruktívne oponovať majiteľom a ich spočiatku rôzne názory upratať do jasných zadaní. Kto vie, ako má vyzerať správna food style fotka a kto si napíše vlastný post na Instagram, keď copywriter práve nestíha. Kto príde s nápadom na otváraciu kampaň novej pobočky a zároveň vie odsledovať kvalitu v tlačiarni.

Požiadavky

Navrhoval/a promo aktivity na podporu predaja a budovanie značky. Následne ich realizáciu koordinoval/a s jednotlivými pobočkami v zahraničí (HU, CZ)

Vyberal/a vhodných dodávateľov kreatívnej práce (grafika copy...) a produkcie (tlačiarne, výrobcovia obalov...) a pripravoval/a pre nich zadania.

Staral/a sa o pridelený rozpočet a reportoval/a majiteľom spolu s vyhodnoteniami aktivít. Koordinoval/a redizajn našich prevádzok a pripravoval/a nové dizajny obalov

Spolu s manažérom prevádzok analyzoval predajné čísla a navrhoval marketingové aktivity na podporu tovaru/prevádzok, kde nejde predaj podľa predstáv

Sledoval/a predaj a navrhoval/a ako zlepšiť vystavenie a označenie tovaru, prípadne ako zvýšiť viditeľnosť a rozpoznateľnosť prevádzok ...a keď vieš prispieť receptom na nové jedlo, ešte lepšie.

Ponúkame

  • Zamestnanecká zľava 30%
  • Multisport kartu
  • Finančná odmena za nového zamestnanca
  • Odmena z predaja
  • Pravidelné meetingy
  • Stravné lístky