Muziker

Grafik

FormaFull-time

Plat1200 — 1600 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané18.12.2019

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov, chovateľov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 13 predajní s rôznym sortimentom, náš eshop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Život ide ďalej, tovaru pribúda a my stále nemáme dosť. Preto MUZIKER rozvíjame najviac ako vieme po všetkých stránkach.
Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamošov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť.
Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis s motivačným listom, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Náplň práce

Hľadáme kreatívneho a šikovného človeka do nášho marketingového tímu. Ak chceš byť súčasťou priateľského a dynamického kolektívu neváhaj a daj nám o sebe vedieť! Ak nevieš, či si pre nás ten správny človek, tak vedz, že všetko, čo hľadáme, je v prvom rade dobré srdce. Ak si v živote vážiš to isté, prvé kolo pohovoru je úspešne za tebou! Ďalším krokom je poslať nám svoje portfólio - spolu sa pozrieme na to, čo bude nasledovať.

Tvojou úlohou bude:

  • kreatívny návrh a grafické spracovanie textového a obrazového materiálu,
  • vytváranie grafického obsahu reklamných kampaní – bannerov,
  • vytváranie grafického obsahu pre sociálne siete,
  • tvorba newsletterov.

Požiadavky

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe InDesign - základy
skúsenosti s web dizajnom a s tlačovými materiálmi - výhodou
skúsenosť s operačným systémom MAC OS -výhodou

Kandidátov prosíme o zaslanie CV a svojho PORTFÓLIA.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor.

Ponúkame

  • práca v priateľskej atmosfére a dynamickom kolektíve
  • zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
  • športové a teambuildingové aktivity - karta MULTISPORT
  • vernostné a rodinné odmeny

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top