Trendis.sk s.r.o.

Grafický dizajnér

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.12.2019

Náplň práce

Hľadáme grafika alebo grafičku na úrovni senior. Musíš mať aspoň 5 rokov praxe a byť tak trochu všeumelec. Od klientov máme každý deň na stole práce z každého rožku trošku, takže budeš pracovať na zákazkách ako logá a korporátne identity, printové materiály, ale aj digitálna grafika ako bannery a iné.

Nebudeš na to sám, vo svojom tíme budeš mať grafika-juniora, ktorý ti bude pomáhať a hltať tvoje hviezdne schopnosti. Chce to teda aj štipku vodcovskej osobnosti. Vieš… ako Batman a Robin.

Požiadavky

Nad grafikou musíš premýšľať, mať v sebe kus kreativity a chceli by sme, aby si k nám priniesol alebo priniesla nový vietor s už spomínaným wow-efektom.

Zároveň budeš mať voľnosť pri tvorbe a chceme od teba schopnosť prevziať zodpovednosť za všetky grafické výstupy. Chceme sa spoľahnúť na tvoje rontgenové oko a byť istí, že cezeň prejde iba ultra super top superhrdinovská grafika!
Samozrejmosťou je profi úroveň ovládania nástrojov ako Photoshop, Illustrator a InDesign. Adobe Premiere je výhodou.

Požadujeme samostatnosť a dostatok sebadisciplíny. Nebudeme ťa naháňať, chceme, aby si naskočil/a k nám na rozbehnutý vlak a makal/a spolu s nami v našom tempe.

Ponúkame

Mal/a by si mať živnosť, no ponúkame ti fixný plat 1500 €, faktúry ti budeme uhrádzať každý mesiac v rovnakom výplatnom termíne. Nemusíš si teda po svojom zháňať klientov, premýšľať každý mesiac nad tým, či budeš mať dostatok práce a peňazí, namiesto toho ti každý mesiac pravidelne „pípne“ na účet platba za prácu u nás, aj keď si stále zachováš svoju nezávislosť. Super, nie? Lákadlom práce u nás by mali byť aj nadupané technológie. V Trendise budeš mať k dispozícii firemný telefón a iMac / PC. Malý bonus navyše je strava na náš účet. V budove máme super kantínu s otvoreným účtom, na obed si teda všetci spolu dobre oddýchneme pri super jedle.

Prečo by si mal/a ísť k nám?

Je s nami zábava! :) Ale teraz vážne... Nebudeme ti sľubovať hory doly, grafika je stále len práca, aj keď je kreatívna. Sme však rýchlo rastúca reklamná agentúra, ktorá sa práve presťahovala do úplne nových priestorov a ty máš možnosť byť pri tom a niečo nové a super cool s nami vytvoriť. Chill out zónu sme ešte nezariadili, takže si môžeš povedať, čo by sa ti páčilo. Hojdačka v strede miestnosti? Playko? Sem s tým, všetky nápady vítame :)

A aby sa nezabudlo... ten výhľad na Žilinu z nášho brutálneho deviateho poschodia budeš milovať! Kašľať na Hry o tróny, žilinský grafický trón je u nás na devine a čaká možno práve na teba. :)

Ak chceš pracovať pre klientov ako Libex, potraviny Koruna, Profirol, či Wuestenrot. Pošli svoj životopis a portfólio s doterajšími projektmi na: [email protected]