applepie s.r.o.

Copywriter

FormaFull-time

Plat1200 — 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané15.12.2019

Creative
development.
Empathy
driven.

Základom našej firemnej DNA je empatia.
Prečo empatia?
Pretože veríme, že je nevyhnutná v ľudskej aj reklamnej komunikácii. Musíte rozumieť
zákazníkom, klientovi, musíte rozumieť trendom a číslam, v neposlednom rade si musíte
rozumieť aj navzájom v tíme, aby vás práca bavila.
Až potom môže vzniknúť výnimočná kreatíva.

Sme fullservisová KRASová reklamná agentúra. Sme tu už od roku 2004 a a od roku 2023 tu môžeš byť s nami aj ty.

Náplň práce

Cheer AP
Poď do toho! A nepýtaj sa do čoho.

Ideamaking a tvorba reklamnych textov pre klientov Heineken, Dôvera, Stock, Prima Banka, Oriflame ....

Požiadavky

Step AP

Zlepšuj sa teraz. Zhoršiť sa možeš kedykoľvek.

Ponúkame

Open AP

Buď otvorený. Urobíš poriadny prievan.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top