+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Customer experience manager

News and Media Holding s.r.o.

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 2000 €

Dátum pridania: 20.12.2019

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov.
Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské a hobby tituly.

Náplň práce

Dokážeš sa pozrieť na čitateľa ako na zákazníka? A vieš ho obslúžiť lepšie ako žlto-modré potraviny obsluhujú dôchodcov po spustení novej letákovej akcie? Tak si to práve ty, koho hľadáme do nášho digitálneho tímu. Ponúkame ti pozíciu customer experience odborníka, ktorý vie na základe dát interpretovať užívateľské potreby a zároveň chápe, aké metriky a dizmenzie sú kľúčové pre jednotlivé druhy monetizácie obsahových webov.

Tvojou úlohou bude zlepšovať vyváženie medzi displayovou reklamou, obsahom a užívateľským zážitkom, ale zároveň budeš prinášať inovatívne nápady na zvýšenie príjmov z digitálnych produktov News and Media Holding. Čaká ťa úzka spolupráca s našim data science oddelením, developermi a s kolegami z obchodného oddelenia. Ak ťa táto ponuka zaujala, radi ti povieme viac na osobnom stretnutí.

Požiadavky

Ponúkame

Ponúkame ti možnosť sebarealizácie na zaujímavom internom projekte, prácu v priateľskom prostredí profesionálov, ktorí sú inhouse = denne komunikuješ s tímom. Prinášané nápady navrhuješ priamo vedeniu. Ak sú dobré, vieme ich aj rýchlo realizovať (áno, aj napriek tomu, že sme korporácia :) ). V tíme máme výborných BE a FE developerov, s ktorými dokážeme realizovať ambiciózne plány. Interne sme si vyvinuli vlastný publisherský ekosystém v microservisnej architektúre. Používame najmodernejšie technológie (najnovšie PHP/symfony, AWS infra), rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch.

FIREMNÉ AKCIE
Najobľúbenejšie sú teambuildingy, ktoré si organizuje každé oddelenie, športové dni a dni zdravia.

LÍSTKY DO KINA, DIVADLA ...
Vďaka naším partnerstvám máme voľné vstupy na zaujímavé podujatia.

VZDELÁVANIE
Jedným z našich cieľom je mať tých najlepších z najlepších, preto podporujeme kurzy a školenia. Alebo sa chceš zlepšiť v angličtine? Počas pracovnej doby prebiehajú jazykové kurzy.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia alebo sa zrelaxujú priamo počas pracovnej doby na masáži s fyzioterapeutom. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. Ovocné utorky a štvrtky, kedy sú v kuchynkách misy plné ovocia. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

News and Media Holding s.r.o. má aktuálne 2 pracovné ponuky