Go back Späť
Developeri

Junior PHP web developer

ui42

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1800 eur

Dátum pridania: 14.03.2019

ui42 je na slovenskom a svetovom trhu značkou od roku 1997- pre web development, neskôr aj UX dizajn a testing a digitálny marketing. Zameriavame sa na akceleráciu zväčša slovenských e-shopov a e-commerce projektov na zahraničných trhoch, čo robíme ako jediní na Slovensku.

Náplň práce

V ui42 pracujeme na projektoch rôzneho typu, najčastejšie sú to e-shopy v našom CMS Buxus. Budeš pracovať na:
- vývoji nových a údržbe existujúcich webových stránok, aplikácií a e-shopov
- návrhu a vývoji vlastného vnútrofiremného informačného systému Taskman
- návrhu a vývoji vlastného CMS systému Buxus

Aktuálne témy, ktoré u nás budeš riešiť:
- full-stack developer - u nás sa stretneš so všetkými aspektami vývoja webov - nie len dev ale aj ux, ecomm, adwords..
- moderný CMS Buxus založený na frameworku Laravel
- continuous deployment
- code reviews, robíme testovanie
- front-end frameworky - angular, vuejs
- robíme weby na PHP7, HTTP2
- používame SOLR/Lucene na vyhľadávanie
- responzívny e-shop a nákupný košík (Bootstrap)
- continuous integration (design & setup of development workflow)
- deployment in CMS BUXUS (design & implementation)

Požiadavky

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - základy
+ skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami
+ znalosť google technológií
+ samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov

+ znalosť Sharepointu výhodou

Ponúkame

- firemné víkendy, ktoré sú pamätihodné
- príjemný office s dvomi terasami, kávou, čajom a ovocím pre všetkých
- homeoffice
- naskillovaná partia mega- šikovných programátorskýh hláv, ktorá sa ochotne podelí o svoje know-how
- konferencie aj tímové akcie počas celého roka
- multi- sport kartu

Mám záujem

Mám záujem