Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior PHP web developer

ui42

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1800 eur

Dátum pridania: 14.03.2019

ui42 je na slovenskom a svetovom trhu značkou od roku 1997- pre web development, neskôr aj UX dizajn a testing a digitálny marketing. Zameriavame sa na akceleráciu zväčša slovenských e-shopov a e-commerce projektov na zahraničných trhoch, čo robíme ako jediní na Slovensku.

Náplň práce

V ui42 pracujeme na projektoch rôzneho typu, najčastejšie sú to e-shopy v našom CMS Buxus. Budeš pracovať na:- vývoji nových a údržbe existujúcich webových stránok, aplikácií a e-shopov- návrhu a vývoji vlastného vnútrofiremného informačného systému Taskman- návrhu a vývoji vlastného CMS systému BuxusAktuálne témy, ktoré u nás budeš riešiť:- full-stack developer - u nás sa stretneš so všetkými aspektami vývoja webov - nie len dev ale aj ux, ecomm, adwords..- moderný CMS Buxus založený na frameworku Laravel- continuous deployment- code reviews, robíme testovanie- front-end frameworky - angular, vuejs- robíme weby na PHP7, HTTP2- používame SOLR/Lucene na vyhľadávanie- responzívny e-shop a nákupný košík (Bootstrap)- continuous integration (design & setup of development workflow)- deployment in CMS BUXUS (design & implementation)

Požiadavky

PHP - pokročilýHTML - pokročilýMySQL - pokročilýJavaScript - pokročilýAdministrácia UNIX/Linux - základy+ skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami+ znalosť google technológií+ samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov+ znalosť Sharepointu výhodou