ui42

PHP Web Developer

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané09.09.2020

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

V ui42 pracujeme na projektoch rôzneho typu, najčastejšie sú to e-shopy v našom CMS Buxus. Budeš pracovať najmä na vývoji nových a údržbe existujúcich webových stránok, aplikácií a e-shopov.
Aktuálne témy, na ktoré sa môžeš tešiť:

  • moderný vlastný CMS Buxus, založený na frameworku Laravel
  • PHP 7, Laravel 5.8, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd
  • front-end frameworky - angular, vuejs
  • budeš deploiovať výkonné servrové clustre
  • kolegovia ťa budú challengovať (a navzájom) cez code reviews
  • získaš rozhľad v online oblasti: nielen vývoj ale aj UX, e-commerce, analytika, adwords...

V článkoch na našom blogu ui42 opisujeme nové technológie a komplikované problémy, ktoré riešime, a za pozretie stojí video jedného z našich najlepších kóderov - #Šimon#ui42.

Požiadavky

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - základy

Hľadáme navyše aj:

  • skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami
  • znalosť google technológií
  • samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov

Ponúkame

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou a musí byť zaslúžene odmenená. Ponúkame:

  • špičkové odborné prostredie pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám
  • flexibilný pracovný čas, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale ako to spravíš
  • homeoffice podľa chuti, na čo máme pripravený hardvér, softvér aj cloud
  • príjemný office, kávu, čaj a ovocie s domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku
  • pravidelne sa bavíme na firemných akciách, obedoch a víkendoch
  • športovci majú k dispozícii multi-sport kartu
  • v ui42 sú priateľskí kolegovia/ kolegyne a dobrá atmosféra, ktorú si vážime a veľmi podporujeme
  • zaujímaví a rýchlo rastúci klienti: Dedoles, Cyklodresy, Toyeto, Slovart a mnohí ďalší

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top