ui42

FB PPC špecialista

FormaFull-time

Plat1200 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané12.10.2021

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

V rámci nášho marketingového tímu budeš participovať na:

  • plánovaní a realizovaní FB kampaní pre našich klientov
  • copywritingu
  • analýzach existujúcich kampaní a identifikovaní potenciálnych príležitostí na zlepšenie
  • monitoringu a vyhodnocovania štatistík v ROI Hunteri, Ads Manageri, Google Analytics

Požiadavky

Podľa čoho si ťa vyberieme? Zaváži:

  • radosť z učenia sa novým veciam
  • znalosť platených reklamných nástrojov, prehľad v najnovších trendoch v digitálnej reklame
  • cit pre detail a vizuál kampaní na sociálnych médiách
  • kontakt so SEO/ PPC komunitou
  • skúsenosť s Google Analytics

Ponúkame

  • rýchly odborný rast v oblasti performance marketingu
  • férové odmeňovanie
  • skutočne flexibilný pracovný čas
  • priamu komunikáciu a priateľský/ podporujúci tím
  • firemné víkendy a spoločné raňajky, pivá, oslavy a iné eventy
  • čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom útulnom dome s dvomi terasami na Haydnovej 20/B
  • skvelých kolegov, ktorých baví ich práca

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top