+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Developeri

Senior PHP web developer

ui42

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2500 €

Dátum pridania: 09.01.2020

ui42 je značka, ktorá je na slovenskom trhu už od roku 1997.
Pod značkou ui42 sa skrýva tím vývojárov, digital marketing tím a UX + Analytics tím, ktorých spoločnou víziou je akcelerácia e-commerce projektov.

Naše vybrané naj:

Náplň práce

V ui42 pracujeme na projektoch rôzneho typu, najčastejšie sú to e-shopy v našom CMS Buxus. Budeš pracovať najmä na vývoji nových a údržbe existujúcich webových stránok, aplikácií a e-shopov.
Aktuálne témy, ktoré u nás budeš riešiť:

V článkoch na našom blogu ui42 opisujeme výnimočné technológie a komplikované problémy, ktoré riešime, a za pozretie stojí video jedného z našich najlepších kóderov - Šimona, ktoré nájdeš v ponuke na kariérnych stránkach ui42.

Požiadavky

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - základy

Hľadáme navyše aj:

Ponúkame

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou a musí byť zaslúžene odmenená. Ponúkame:

Mám záujem