ui42 digital

E-commerce Biznis Konzultant

FormaFull-time

Plat2200 — 4500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané19.01.2020

  • Na poli medzinárodného marketingu pre e-commerce sme behom niekoľkých rokov tvrdej práce zaujali popredné miesto na slovenskom trhu.
  • Náš príbeh sa začal v roku 2009 pod značkou “ui42 digital”. V roku 2020 naša vízia prepájať výnimočných ľudí, ich vedomosti a technológie prerástla do novej značky Dexfinity - Go Beyond. Náš cieľ je posúvať ambiciózne slovenské firmy za hranice. Našu expertízu v marketingu a medzinárodnom podnikaní stále zdokonaľujeme.
  • Nedokonalý kruh v logu Dexfinity symbolizuje túto cestu učenia, prekonávania sa a smerovania k dokonalosti. Názov vznikol spojením slov: “Dexterity” = rýchlosť a obratnosť a “Infinity” = nekonečno, vesmír a objavovanie neobjaveného. Každý deň prekonávame prekážky. Kde iní vidia problémy, my hľadáme príležitosti. Našimi najsilnejšími zbraňami sú naše hodnoty: Nebojácnosť. Húževnatosť. Priamosť. Efektívnosť. Dôvera. Rešpekt. Zodpovednosť. Vášeň.
  • Naši klienti nás oslovujú s cieľom zefektívniť ich online marketing. Akcelerovať online biznis. Naštartovať rast. Navýšiť predaj, obrat a zisk.
  • Pre dlhoročných klientov nie sme marketingovou agentúrou, ale partnerom v ich biznise.
  • Sme zrodení z výkonnostného marketingu. Do všetkého, čo robíme, prinášame výkon, efektivitu a “extra míľu”. Služby od Google Ads, Meta (Facebook Ads), SEO, e-mailing, retenčný marketing, obsahový marketing, branding, generovanie leadov, poradenstvo pre e-shopy od finančného zdravia po analýzy pre vstup na nové trhy a nastavenie interných a hybridných marketingových tímov. Zastrešujeme to, čo váš online biznis potrebuje pre rast. V skratke kompletný marketingový mix 4Ps: Product, Place (web), Pricing, Promotion (komunikáciu).
  • Pre startupy a investorov ponúkame “idea boost”: kompletné vyskladanie produktu na mieru, jeho odpilotovanie (prototyping), UX, biznis model validáciu, marketing aj online distribúciu.
  • Z Dexfinity vytvárame ekosystém špecialistov, firiem a freelancerov, ktorí vedia kompletne nahradiť interný marketingový tím, alebo vytvoriť “remote” hybridný tím. Pre firmy, ktoré pochopili cenu učenia sa na vlastných chybách, potrebujú zastupiteľnosť, udržateľnosť a recykláciu know-how, sme idéalny partner. Predstavte si HUB špecialistov, z ktorého viete čerpať inšpirácie, expertízu a špecializované knowhow podľa potreby, ako rastiete. Náš medzinárodný tím tvorí 79+ odborníkov. Ponúkame rýchlejšiu a efektívnejšiu expanziu do celej Európy a Ameriky skrz efektívny marketing. Stále hľadáme tých najlepších ľudí, aby nám pomohli pri budovaní našej vízie. Let’s Go Beyond. Spojme sily. Prekračujme hranice.
  • Máme 100 aktívnych klientov a 300 projektov po celom svete.
  • Využi príležitosť pracovať na známych projektoch ako BiotechUSA, Eyerim, Powerlogy, Nortfhinder, Waragod, Zajo design, IRISIMO.sk, Mall, Exponea, Factcool, Demänová resort, Mitická, IBO, Kompava, Hairburst, Instea, Peelo, Domoss, Kinekus, NAY, Fitplus či iné.

Náplň práce

Náplň práce a zodpovednosti na pozícii zo sales pohľadu:

  1. Vymysli stratégiu, ako osloviť a zaujať konkrétneho špecifického klienta
  2. Oslov klienta, nadviaž s ním vzťah dôvery a odprezentuj možnú spoluprácu
  3. Zanalyzuj klientov business, načrtni klientovi dlhodobý a krátkodobý plán, ako a čo by sme pre neho vedeli dosiahnuť
  4. Predaj klientovi službu, ktorú jeho podnikanie najviac potrebuje. Klienta si v tomto okamihu môžeš nechať, alebo posunúť na iného Account Manažéra

Náplň práce a zodpovednosti na pozícii z konzultantského pohľadu:

  • Si zodpovedný za projekt ako celok
  • Máš na starosti administratívu projektu (objednávky, zmluvy, NDA, fakturáciu)
  • Udržuješ pravidelný kontakt s klientom
  • Navrhuješ stratégiu rastu projektu. Prepájaš jednotlivé marketingové nástroje tak, aby projekt ako celok rástol
  • Koordinuješ interný tím na projekte
  • Staráš sa o rozvoj projektu smerom ku klientovi a rozvoj jednotlivých marketingových nástrojov smerom do vnútra firmy
  • Nastavuješ spolu s PM (projektovým managerom) ciele projektu a s klientom stanovuješ KPI
  • Distribuuješ budget smerom do vnútra firmy
  • Sleduješ, či doručujeme výsledky voči nastoleným očakávania
  • Budeš prvou osobou, na ktorú by sa mal náš partner vedieť obrátiť pri vytváraní celkovej biznis stratégie
  • Budeš mať príležitosť navrhovať a formovať nové produkty a služby, ktoré by mohla firma ponúkať svojim partnerom

Požiadavky

Všeobecné:

  • V ui42 ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
  • Buď tímový hráč/ hráčka a maj na pamäti, že najlepší spôsob ako dosiahnuť svoje ciele, je kooperovať s ostatnými
  • Vlastný time management by si mal/mala mať v malíčku
  • Kľúč k úspechu v ui42 je schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Softskills:

  • Základnom je empatia, ktorá umožňuje porozumieť klientovým potrebám a procesom v tíme
  • Komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom= vedieť hovoriť “rečou jeho kmeňa”
  • Orientácia na výsledky- “Always be closing”
  • Schopnosť motivovať a organizovať interný tím a poskytnúť mu svoju víziu projektu

Hardskills:

  • Orientácia v princípoch marketingu a marketingových stratégií- “Ako by som to spravil/a, keby to bol môj vlastný e-shop?”
  • Dobrá znalosť prostredia Google analytics a tvorby marketingových analýz
  • Bohaté skúseností s tvorbou online marketingových kampaní v prostredí Google Ads
  • Dobrá orientácia v princípoch SEO a linkbuldingu
  • Viaceré skúsenosti so Social Media marketingom
  • Orientácia v princípoch fungovania cenových porovnávačov (Heuréka, Pricemánia)
  • Práca s Google sheets na naozaj pokročilej úrovni
  • Znalosť najnovších trendov v automatizácii online marketingových kampaní
  • Skúsenosť s celkovým spravovaním e-shopu je veľkou výhodou

Ponúkame

Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako napr.: Magic Script, Roi Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue, Collabim a naše vlastné scripty.
Spolu vypracujeme tvoj business plán, ktorý ťa môže dostať do vrcholového managementu firmy. Makaj na svojom biznis pláne a dokonca získaj aj podiely vo firme
Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň
Pracovať budeš na základe flexibilného modelu odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci. SKY’S THE LIMIT
Získaš hardware a software podľa tvojej chuti a potreby (laptop, telefón,...), lebo ty sám vieš čo je pre teba najlepšie. Preferuješ macOS či Windows?wink
Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.
Možnosť dohodnúť sa na flexibilnom pracovnom čase, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalitka :) samozrejme ale musíš stíhať deadlinylaughing
Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité
Samozrejme budeš vlastniť Multisport kartu, pretože šport je najlepší na dobitie energie,
Poprípade sa môžeš odreagovať priamo v office na Play station 4, alebo s dvojicou Nerf guns
Čerstvé bio ovocie a dobrá káva z pákového kávovaru je samozrejmosťou v našom domčeku na Haydnovej ulici
Stredne veľký no progresívny a energický tím na ktorý sa môžeš spoľahnúť- to je ui42 digital