UDERMAN

Marketingový manažér

MestoPrešov

FormaFull-time

Plat1200 — 1400 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané08.02.2021

Náplň práce

Hľadáme marketingového majstra, ktorý sa chce podieľať na našom projekte a rásť spolu s nami. Uvítame novú tvár, ktorá už má za sebou strategické plánovanie, úspešné kampane a chuť pracovať v oblasti e-commerce.
Nový kolega musí vedieť uchopiť a pospájať jednotlivé aktivity.

Hlavnou náplňou práce:

  • Návrh a realizácia kampaní a marketingových aktivít na podporu predaja produktov spoločnosti (B2C)
  • stratégia a plánovanie email marketingu - pravidelný newsletter, akciové emaily, retencia zákazníkov
  • Vytváranie, plánovanie kontrola a vyhodnotenie marketingovej stratégie
  • Vytváranie kampaní (v spolupráci s kolegami a reklamnou agentúrou)
  • Aktívne spracovanie sociálnych sietí
  • affiliate marketing - vyhodnocovanie externých spoluprác (Dognet)
  • reportovanie úspešnosti jednotlivých obchodno-marketingových kampani z pohľadu tržieb a ziskov

Hľadáme zanieteného a kreatívneho človeka, ktorý sa rád podelí so svojimi znalosťami a stane sa silným článkom nášho marketingového tímu. Nový kolega v tíme by mal byť skúsená a samostatná osoba s kreatívnym duchom a zmyslom pre detail.

Možnosť práce SZČO/TPP. Výkon práce v Prešove.

Požiadavky

  • skúsenosti s administráciou e-shopu
  • skúsenosti s prácou v Google Ads, Google Analytics, Excel
  • výkonnostný typ - radosť z práce s číslami, analytické myslenie, snaha názory podložiť zmysluplnými dátami, schopnosť kriticky vyhodnotiť výsledok

Ponúkame

Firemný notebook
Skvelý kolektív
Firemné eventy ( v rámci opatrení :) )