TrustPay

Product/UX/UI Designer

FormaFull-time

Plat1700 — 2300 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané06.09.2021

TrustPay, a.s. je platobná inštitúcia s takmer 12 ročnou tradíciou, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom (aj počas pandémie), s detašovanými pracoviskami vo viacerých krajinách. Spoločnosť je úspešná v oblasti FINTECH, vyvíja a využíva najmodernejšie finančné technológie a neustále sa snaží inovovať svoje produktové portfólio podľa najaktuálnejších trendov v online platbách.

Náplň práce

Hľadáme do teamu nového kolegu/novú kolegyňu na pozíciu Produktového / UX/UI dizajnéra, ktorého/ktorej náplň práce bude najmä:

Priebežný prieskum trhu a trendov v odvetví paymentov a platobných produktov
Návrh na zlepšenie existujúcich platobných produktov z uživateľského hľadiska, návrhy na nové funkcionality a ich prevedenie
Návrh UI na úrovni tvorby wireframeov
Tvorba business analýzy k novým projektom
Pravidelné testovanie uživateľských rozhraní, sledovanie UX, definovanie problémov a bugov a návrh na zlepšenie a zmenu UI
Komunikácia s developérskym oddelením, klientským oddelením, vedením firmy a ďalšími kolegami
Koordinovanie a prioritizovanie aktivít a projektov na základe vplyvu na zákazníkov aj firmu

Požiadavky

Nový člen teamu by mal mať:

Skúsenosti s používaním osvedčených postupov pre návrh UX
Skúsenosti s testovaním UX (napr. A/B testovanie na meranie užívateľskej responzivity, analýza údajov a použivanosti a návštevnosti, a pod.)
Zakreslovanie produktov a UI do wireframov
Schopnosť jasne a efektívne komunikovať návrhy, nápady a riešenia kolegom a vedeniu spoločnosti
Samostatný a pro-aktívny prístup v prieskume trhu a návrhoch na zlepšenie
Znalosť platobných produktov a skúsenosť z platobného odvetvia výhodou

Ponúkame

  • prácu v mladom a dynamickom kolektíve v stabilnej a rastúcej firme
  • možnosť home-officov
  • pravidelné teambuildingové aktivity (online aj offline)
  • online cvičenia (jóga, pilates a funkčný tréning)
  • podpora odborného rastu a kvalifikácie
  • 13-ty plat
  • občerstvenie a fantastická v káva k dispozícii :)