TrustPay

Marketing Specialist

FormaFull-time

Plat1800 — 2500 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané06.09.2021

TrustPay, a.s. je platobná inštitúcia s takmer 12 ročnou tradíciou, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom (aj počas pandémie), s detašovanými pracoviskami vo viacerých krajinách. Spoločnosť je úspešná v oblasti FINTECH, vyvíja a využíva najmodernejšie finančné technológie a neustále sa snaží inovovať svoje produktové portfólio podľa najaktuálnejších trendov v online platbách.

Náplň práce

Hľadáme nového seniorného kolegu / novú kolegyňou do nášho marketingového teamu, ktorého náplňou práce tvorí najmä:

  • Príprava a hodnotenie marketingovej stratégie naprieč rôznymi marketingovými kanálmi (sociálne médiá, SEO, prezentácie produktov, blog, marketingové materiály pre výstavy a konferencie)
  • Koordinácia marketingových aktivít s firemnými aktivitami a obchodnými zámermi
  • Správa sociálnych médií (LinkedIn, Facebook)
  • Správa EN a SK blogu (https://www.trustpay.eu/blog/ a https://www.trustpay.sk/blog/
  • Tvorba obsahu / copywriting
  • Komunikácia špecialistami/agentúrami ohľadom SEO, PPC a tvorby grafiky
  • Komunikácia s poskytovateľmi ohľadom webových stránok
  • Príprava tlačových správ a komunikácia s médiam
  • Príprava produktových prezentácií (digital aj print)
  • Príprava marketingových materiálov na výstavy a konferencie

Požiadavky

Náš marketingový team rozširujeme a môžu sa ku nám hlásiť ľudia s rôznym backgroundom a skillsetom. Nový člen teamu by mal mať však skúsenosti s tvorbou marketingovej stratégie naprieč rôznymi marketingovými kanálmi, schopnosť vyhodnotiť úspešnosť a efektivitu jednotlivých marketingových aktivít, priotizovať a koordinovať ich s obchodnými zámermi firmy.

Čo určite oceníme je skúsenosť s tvorbou obsahu a copywritingom v angličtine ako aj slovenčine.

Ponúkame

  • prácu v mladom a dynamickom kolektíve v stabilnej a rastúcej firme
  • možnosť home-officov
  • pravidelné teambuildingové aktivity (online aj offline)
  • online cvičenia (jóga, pilates a funkčný tréning)
  • podpora odborného rastu a kvalifikácie
  • 13-ty plat
  • občerstvenie a fantastická v káva k dispozícii :)