Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Backend Developer (PHP/Laravel/Vue.js)

TRIONYX technologies

Mesto:  Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 2200 eur

Dátum pridania: 06.02.2019

Pôsobíme v oblasti informačných technológií so zameraním na internetové a podnikové riešenia. Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.

Náplň práce

Hľadáme seniora a dvoch pre-seniorov Backend-ďákov, prípadne FullStack developerov, ktorí nám pomôžu s rastúcim dopytom po našich riešeniach a produktoch. Orientujeme sa hlavne na kvalitu a individuálny prístup, preto by ti tieto hodnoty nemali byť cudzie. Fokusovaný budeš na backend (PHP/Laravel/MySQL) ale namočíme ťa aj do frontendu (Vue.JS). Seniorovi zveríme architektúru aj lead-ovanie pre-seniorov.Okrem práce na zákazníckych projektoch sa budeš podieľať aj na rozvoji našich vlastných produktov - CactusCMS pre marketingové weby, TrionyxCMSgen3 pre funkčné weby a robustné internetové/intranetové portály. Plánujeme tiež vývoj ďalších produktov (startupov), do ktorých ťa radi zapojíme a s úspešnými výsledkami sa aj férovo podelíme (podiel na výsledkoch).Namočíme ťa aj do starších legacy aplikácií v Zend-e, ktorých migrácia na nové technológie je naplánovaná už v tomto roku. Získané poznatky teda perspektívne využiješ pri samotnej migrácii, ale aj ďalšom rozvoji týchto aplikácií.Pre management používame JIRA, Tempo, Bitbucket (git), Slack (chat) a radi by sme v blízkej dobe zaviedli aj Confluence (wiki) a dali zbohom rôznym read.me súborom. Cudzie nám nie je ani automatizované testovanie, ale TDD a CI to ešte nie je - možno sa to zmení práve tvojím príchodom.Ak sme tu niečo dôležite neuviedli, neváhaj sa nás na to opýtať, radi odpovieme a v rámci možností aj vyhovieme.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:- vysokoškolské I. stupňa- vysokoškolské II. stupňa- vysokoškolské III. stupňaVzdelanie v odbore:- technickéJazykové znalosti:- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)Ostatné znalosti:PHP - expertMySQL - expertJavaScript - pokročilýHTML - pokročilýCSS - pokročilýPočet rokov praxe:3Osobnostné predpoklady a zručnosti:- dôslednosť a zodpovednosť- zmysel pre poriadok (hlavne v zdrojákoch) a detaily- samostatnosť, ale tiež schopnosť pracovať s tímom- chuť vzdelávať sa a odborne napredovať (profesia ako hobby)- ochota učiť sa aj od druhých a odovzdávať skúsenosti ďalej