TRIONYX technologies

/ Senior PHP developer - Laravel, October CMS

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.07.2021

Pôsobíme v oblasti informačných technológií so zameraním na internetové a intranetové riešenia. Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.

Náplň práce

Hľadáme šikovného Mid alebo Senior PHP developera pre vývoj internetových/intranetových portálov postavených na October CMS pre Slovensko-Českú a perspektívne aj zahraničnú klientelu.

Preferujeme full-time, ale nebránime sa aj part-time ponukám na spoluprácu.

Posledný rok fungujeme remote, ale máme aj pekný office v centre Banskej Bystrice - Horná ulica, kde ťa vieme usadiť a napojiť na našu firemnú LAN bez VPN :-)

Projekty organizujeme v JIRA, kde fungujeme zatiaľ hybridne (Kanban, SCRUM).

Máme vlastný GitLab server a na vybraných projektoch máme zavedené aj automatizované CI/CD. Na jednom projekte deployujeme aj do Kubernetes.

Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup, preto by ti tieto hodnoty nemali byť cudzie.

Ak sme tu niečo dôležite neuviedli, neváhaj sa nás na to opýtať, všetky otázky radi zodpovieme a v rámci možností ti aj vyhovieme.

Požiadavky

Technický skill je zrejme jasný z náplne práce a zo soft skillu očkávame hlavne:

  • dôslednosť a zodpovednosť
  • zmysel pre poriadok (hlavne v zdrojákoch)
  • samostatnosť, ale tiež schopnosť pracovať tímovo
  • ochotu neustále sa vzdelávať (práca ako Hobby)

Ponúkame

  • prácu na zaujímavých projektoch, napr. Televízia TA3, Kancelária prezidenta SR, BBSK a ďalší
  • prácu s modernými technológiami, okrem October CMS aj custom Laravel + Vue.JS v prostredí Kubernetes
  • možnosť rozvíjať vlastné TECH produkty TrionyxCMS gen3 (Laravel + Vue.JS) a CactusCMS s frontendovou administráciou, ktorú by sme chceli implementovat ako nadstavbu do October CMS
  • férové odmeňovanie s možnosťou kontinuálneho rastu, kedže sme malá spoločnosť vo fáze rastu
  • možnost výhodného dlhodobého prenájmu pekného zariadeného 1-izbového bytu (42m2) v príjemnej lokalite Radvaň-Kráľová