TRIGON Consulting

JavaScript Programátor

FormaFull-time

Plat2000 — 3000 €

Úroveň

Pridané25.06.2021

Sme recruitingová agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Zameriavame sa aj na IT recruiting, kde spájame výber tých správnych ľudí so špičkovými pozíciami.

Náplň práce

Do rozrastajúceho sa tímu nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta / kandidátku na pozíciu JavaScript Programátor.

Naším klientom je rozrastajúca sa slovenská IT spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už veľa rokov a zameriava sa, okrem iného, aj na vývoj softvérových riešení určených ako pre súkromné spoločnosti, tak aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Spoločnosť má pobočky v BA a BB, pričom miesto výkonu práce vieme prispôsobiť preferenciám kandidáta.

Tým, že sa jedná o nový projekt, podstatou Vašej práce bude hlavne participácia na nových aplikáciách, ako aj údržba a realizácia úprav na už existujúcich aplikáciách. Pri Vašej práci budete úzko spolupracovať s Analytikom, od ktorého dostanete všetky potrebné informácie ako aj dokumentáciu.

Ako Javascript Programátor na tejto pozícii budete zodpovedný najmä za:

  • vývoj frontendu nových aplikácií,
  • update / modernizácia existujúcich aplikácií,
  • implementácia dodaných designov do HTML / CSS tak, aby mal výstup validný kód,
  • riešenie a oprava chýb,
  • participácia na zaujímavých projektoch, ktoré sú dlhodobého charakteru.

Požiadavky

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý:

  • má min 2 ročný skúsenosť na pozícii JavaScript programátor (implementácia webových aplikácií, návrh a implementácia dátového modelu pre webové aplikácie -výhoda),
  • ovláda princípy fungovania frontendových frameworkov ( ideálne základy Total.js),
  • ovláda HTML, CSS, JavaScript, Node.js a SQL,
  • ovláda anglický jazyk aspoň na úrovni porozumenia písaného textu,
  • ocení možnosť participácie a sebarealizácie na nových projektoch s najnovšímitechnológiami.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má praktické
skúsenosti na obdobnej pozícii, pričom od úrovne skúseností a schopností sa odvíjajú aj platové podmienky.

Ponúkame

Náš klient Vám vie poskytnúť potrebné zaškolenie a prevedie Vás celým procesom a fungovaním firmy. Venovať sa Vám budú skúsenejší kolegovia, ktorí budú pre Vás podporou ako v začiatkoch, tak aj vo Vašom ďalšom pôsobení v spoločnosti.

  • práca s najmodernejšími technológiami,
  • príjemné pracovné prostredie a ústretový kolektív,
  • podpora zo strany skúsenejších kolegov,
  • odborné vzdelávanie a rast,
  • flexibilná pracovná doba,
  • ďalšie benefity budú vybranému kandidátovi predstavené na osobnom pohovore.