Go back Späť
Marketéri

Senior Social Media Manager

TRIAD

Mesto: Bratislava - Devín

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1200 eur

Dátum pridania: 24.01.2019

Poď pracovať do Agentúry roka 2018!

Ak však čakáš naleštené ocenenia, nadudralých šéfov, stolové lampičky na večernú prácu a krémeše, tak ani nečítaj ďalej.

Sme reklamná agentúra, podľa kadejakých rebríčkov jedna z najlepších (skromne), okrem Agentúry roka 2018 sme aktuálne naj digitálka na SK scéne (podľa Digital PIE).

Chodíme do Devína preto, lebo nás baví makať v ustrelenej partii ľudí, ktorú skúsenosti, zvedavosť a brutálne dobrí klienti naučili robiť svetové kampane. Príď k nám na kávu a presvedč sa o tom radšej sama alebo sám.

Náplň práce

Robiť social media je v agentúre veľmi ťažká práca, pretože "socialisti", ako sa familiárne nazývame, musia byť stratégom, kreatívcom, analytikom a aj account managerom v jednej osobe a k tomu vedieť o všetkých novinkách, ktoré sa na nás sypú denne. Vďaka tomu, že máme v TRIADe takýchto šikovných kolegov, darí sa nám robiť social media komunikáciu na svetovej úrovni, napríklad pre O2, Rajo, Absolut, Jameson, Becherovku.

Požiadavky

Hľadáme seniora, ktorý má už také 2 roky skúseností a hlavne je stále nadšený, zvedavý, férový, úprimný, otvorený a sakramentsky šikovný :) Hľadáme najmä tieto vlastnosti a skills:

- máš rád výzvy, lebo tie ťa posúvajú vpred
- nebojíš sa robiť a skúšať veci, s ktorými si sa ešte nestretol
- nebojíš sa diskutovať, argumentovať, myslieť mimo škatule, lebo to máš v DNA
- vieš sa vžiť do značky, jej jazyka aj jej fanúšikov a vieš s nimi pracovať, debatovať, baviť sa
- copytexty píšeš s prehľadom a bez chyby, vieš si vizuál predstaviť, keď ho zadávaš grafikovi a stále sa uisťuješ, či veci, ktoré robíš, dávajú ten správny zmysel
- s klientami si píšeš a voláš rád, berieš ich ako partnera, nie ako nutné zlo
- do práce chceš chodiť rád a nielen preto, že treba zarobiť keš
- chceš sa posunúť na ďalší level a vyskúšať robiť social media najviac profi, ako to ide :)
- cez víkend a večer uprednostňuješ rodinu a kamarátov (často aj tých z TRIADu), ale keď je raz za uhorský mesiac team v časovom strese, priložíš ruku k dielu a nenecháš ho v tom
- nebojíš sa kľudnej atmosféry Devína, lebo vieš, že je tam veľa inšpirácie a ďaleko je to iba psychologicky, keďže ráno sa ide proti zápcham a večer tiež

Ponúkame

- Top focus na náš rozvoj venujeme vzdelávaniu (inspiration campy, workshopy, konferencie atď),
- máš priestor realizovať sa aj mimo svojej pozície, robiť na neziskových projektoch, ktoré pomáhajú,
- flexibilnú pracovnú dobu, dovolenky navyše a neobmedzené sick days,
- víkendy sú pre nás dosť sväté a večery tiež radšej trávime s kamošmi a rodinou,
- radi spolu chodíme na pivká, grilovačky, spoločné eventy a nemôžeme vynechať ani - najepickejších 5 dní v roku - TRIAD lyžovačku v Alpách (tú aprílovú ešte stíhaš),
- bonusom je vynikajúca káva, každé ráno ovocie a fakt super kamošská atmosféra, v ktorej si každý nájde svoje miesto.
- my vieme, hľadáme skôr seniora, ale viete ako, "energy beats talent" a niekedy aj junior presvedčí viac ako senior ;)

Mám záujem

Mám záujem

TRIAD má aktuálne 2 pracovné ponuky