TRIAD Advertising

Copywriter

FormaFull-time

Platod 1100 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané19.01.2021

TRIAD je reklamná agentúra, ktorú v roku 2005 založili dvaja matfyzáci, lebo chceli robiť niečo, čo ich baví. Dnes je to jedna z najuznávanejších agentúr na Slovensku, ktorá priniesla svetu kampane ako Slovensko žije všetkými farbami (Absolut), Meeting Zombies (Slido), 17. november (O2).

V TRIAD-e sa nedelí na digitálnych a nedigitálnych, ani na kreatívnych a nekreatívnych ľudí. Kreatívci sedia priamo s account manažérmi či programátormi a na zadaniach pracujú spoločne. Na tvorbe kreatívy sa tak už od začiatku zúčastňujú všetci.

Robia veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili agentúru aj klienta, aby za nich hovorili výsledky. Za svoju prácu získal TRIAD viaceré zahraničné ocenenia.
Podľa rebríčka agentúr je TRIAD najlepšia reklamná agentúra na Slovensku za roky 2018, 2019, 2021 a 4 x po sebe aj najlepšou digitálnou agentúrou roka. V globálnom rankingu najefektívnejších kampaní obsadili 33. miesto ako jediná agentúra zo Slovenska.

Náplň práce

COPYWRITER JUNIOR V TRIADE:

  • píše texty pre našich klientov
  • vymýšľa kampane
  • tvorí content sociálnych sietí
  • píše a tvorí newslettre a blogy
  • tvorí prezentácie

Požiadavky

OZVI SA NÁM, AK:

  • máš prax na pozícii Copywriter minimálne 1 rok
  • si precízny, férový, spoľahlivý a tímový hráč
  • nebojíš sa diskutovať a argumentovať
  • máš nadšenie a chuť skúšať nové veci, nehovoríš "nedá sa", ale pýtaš sa "ako to urobíme"
  • máš rád výzvy
  • máš chuť zmeniť vzduch, klientov, či rozdeľovanie na offline a online

Ponúkame

ČO MÔŽEŠ URČITE OČAKÁVAŤ:

  • veľkých a malých klientov, ktorí majú chuť a priestor skúšať nové veci
  • veľa priestoru na kreativitu - v obľube sú najmä netradičné nápady s potenciálom
  • veľa priestoru na sebarealizáciu - každý v TRIADe rozvíja svoje skills a talent
  • neustále vzdelávanie - hlavne na zahraničných konferenciách
  • nezameniteľnú atmosféru a partiu ľudí
  • letné grilovačky, zimné teambuildingy, celoročné pivá