Go back Späť
Marketéri

Account Manager

TRIAD

Mesto: Bratislava - Devín

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1300 eur

Dátum pridania: 15.01.2019

Poď pracovať do Agentúry roka 2018!

Ak však čakáš naleštené ocenenia, nadudralých šéfov, stolové lampičky na večernú prácu a krémeše, tak ani nečítaj ďalej. My chodíme do Devína preto, lebo nás baví makať v ustrelenej partii ľudí, ktorú skúsenosti, zvedavosť a brutálne dobrí klienti naučili robiť svetové kampane. Príď k nám na kávu a presvedč sa o tom radšej sama alebo sám.

Nemáme oddelenia accountov a kreatívcov, ale robíme všetci spolu na kampaniach, ktoré dávajú zmysel.
Pracujeme na značkách, ktorým veríme a ľúbime ich

Náplň práce

Hľadáme JUNIOR aj SENIOR accountov, takže tvoja pracovná náplň závisí od pozície.

Požiadavky

Môžeš byť junior alebo senior, hlavne buď nadšený, zvedavý, férový, úprimný, otvorený a sakramentsky šikovný :) Hľadáme najmä tieto vlastnosti a skills:

- nadšenie pre komunikáciu a všetko, čo súvisí s reklamou a marketingom
- skúsenosti s client servisom a prácou v reklamnej agentúre, prípadne s projektovým managementom (ak chceš skúsiť juniorskú pozíciu, tak história nie je dôležitá)
- prehľad v oblasti technológií, nových médií a reklamy
- nezľaknúť sa zadania, ktoré ešte nikto predtým nerobil
- dokázať myslieť a vidieť aj za roh
- mať rád ľudí a často a veľa s nimi komunikovať
- dôslednosť a samostatnosť
- efektívny spôsob práce, výborný time management
- odolnosť voči stresu a schopnosť odložiť v záujme klienta vlastné ego stranou :)
- príjemné vystupovanie a výborný ústny a písomný prejav
- skvelý vzťah s Excelom a Powerpointom
- výhodou je záľuba v organizovaní ľudí alebo eventov
- vzťah ku kreativite a neustála chuť v dobrom prekvapovať svoj team aj klienta

Ponúkame

Top focus na náš rozvoj venujeme vzdelávaniu (inspiration campy, workshopy, konferencie atď.), máš priestor realizovať sa aj mimo svojej pozície, robiť na neziskových projektoch, ktoré pomáhajú, flexibilnú pracovnú dobu, dovolenky navyše a neobmedzené sick days. Víkendy sú pre nás dosť sväté a večery tiež radšej trávime s kamošmi a rodinou. Radi spolu chodíme na pivká, grilovačky, spoločné eventy a nemôžeme vynechať ani najepickejších 5 dní v roku - TRIAD lyžovačku v Alpách (tú aprílovú ešte stíhaš). Bonusom je vynikajúca káva, každé ráno ovocie a fakt super kamošská atmosféra, v ktorej si každý nájde svoje miesto.
Máme pre teba aj pravidelnú výplatu, na jej výške sa dohodneme podľa toho, čo vieš, od najjuniornejšieho platu 800-900 eur vyššie (takže záleží od pozície, na ktorú chceš ísť).

Mám záujem

Mám záujem

TRIAD má aktuálne 2 pracovné ponuky