TRIAD

Account manager na hrad

FormaFull-time

Plat1400 — 1500 €

Úroveň

Pridané24.01.2020

TRIAD je reklamná agentúra, ktorú v roku 2005 založili dvaja matfyzáci, lebo chceli robiť niečo, čo ich baví. Dnes je to jedna z najuznávanejších agentúr na Slovensku, ktorá priniesla svetu kampane ako Slovensko žije všetkými farbami (Absolut), Meeting Zombies (Slido), 17. november (O2).

V TRIAD-e sa nedelí na digitálnych a nedigitálnych, ani na kreatívnych a nekreatívnych ľudí. Kreatívci sedia priamo s account manažérmi či programátormi a na zadaniach pracujú spoločne. Na tvorbe kreatívy sa tak už od začiatku zúčastňujú všetci.

Robia veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili agentúru aj klienta, aby za nich hovorili výsledky. Za svoju prácu získal TRIAD viaceré zahraničné ocenenia.
Podľa rebríčka agentúr je TRIAD najlepšia reklamná agentúra na Slovensku za roky 2018, 2019, 2021 a 4 x po sebe aj najlepšou digitálnou agentúrou roka. V globálnom rankingu najefektívnejších kampaní obsadili 33. miesto ako jediná agentúra zo Slovenska.

Náplň práce

ACCOUNT MANAGER V TRIADE:

  • je pravou rukou klienta a ľavou rukou kreatívcov
  • drží v rukách projekty, zabezpečuje ich hladký priebeh od briefu po report s výsledkami lepšími ako pôvodné očakávania
  • najčastejšie pracuje svojou hlavou, s excelom, mailom, telefonom či Keynotom
  • plánuje priebeh projektu, kapacity, zadáva úlohy a je súčasťou brainstormingov
  • najlepšie pozná klienta, jeho potreby a pohľad na vec a maximálne sa to snaží zužitkovať pri spoločných projektoch
  • rád komunikuje, organizuje, motivuje a posúva dobré veci k ešte lepším
  • je človek precízny, uprataný, spoľahlivý, praktický a páli mu to rýchlejšie ako MacGyverovi

Požiadavky

OZVI SA NÁM, AK:

  • už aspoň 3 roky robíš rovnakú/podobnú prácu, ktorú account manageri robia
  • klienti na tebe majú radi férovosť, úprimnosť a precíznosť
  • okrem stresu poznáš aj cestičky ako ho zvládnuť, a to nielen u seba, ale aj u kolegov
  • ľudia v teame ťa poznajú ako človeka, ktorý vyžaduje veľa, ale zato je férový, spoľahlivý a teamový hráč
  • poznáš aspoň jeden veľmi čierny vtip (humor nadovšetko)
  • už rozmýšľaš, aké fajné podcasty alebo knižky budeš lúskať počas cesty na Devín (z centra to je k nám 20 minút autom, 30 minút busom)
  • máš nadšenie a chuť skúšať nové a nepoznané, nehovoríš "nedá sa", ale pýtaš sa "ako to urobíme" a hoci ťa všetci chvália, stále vieš, že nič nevieš

Ponúkame

ČO MÔŽEŠ URČITE OČAKÁVAŤ:

  • veľkých aj malých klientov, ktorí majú chuť aj priestor skúšať nové veci
  • veľa priestoru na kreativitu - v obľube sú hlavne netradičné nápady s potenciálom, také čo síce znejú šialene, ale vlastne dávajú zmysel
  • ešte viac priestoru na sebarealizáciu - pozícia na vizitke nie je hranicou, každý v TRIADe rozvíja tie skilly a talent, ktorý v nás drieme (z accounta sa u nás môže stať kľudne copywriter, alebo zo social media človeka riaditeľka - true stories)
  • nespíme na vavrínoch a vzdelávame sa - medzinárodné aj slovenské konferencie, týždenné inspiration campy, vlastná kreatívna akadémia, strategické online kurzy top svetovej databázy WARC, naplnená knižnica a nekonečná studnica skúseností ľudí ako Jaro Zacko, Martin Woska či Vlado Kurek
  • atmosféra a kolektív je ako v škole v prírode, fakt, pozri nas https://www.instagram.com/triadsk/
  • máme dobrú kávu, zdravé ovocie a pitný režim (áno, zadarmo)
  • v lete robíme na záhrade grilovačky, máme zimný teambuilding na lyžovačke v Alpách, letný v Chorvátsku a chodíme často na 2 pivá a ešte častejšie iba na jedno, lebo to sú tie najlepšie párty :)
  • a hlavne... neťaháme pravidelné nočné, tôbož víkendy, robíme chyby a berieme si z nich ponaučenie, podporujeme sa a pomáhame si