TRIAD

DTP operator

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované07.11.2023

TRIAD je reklamná agentúra, ktorú v roku 2005 založili dvaja matfyzáci, lebo chceli robiť niečo, čo ich baví. Dnes je to jedna z najuznávanejších agentúr na Slovensku, ktorá priniesla svetu kampane ako Slovensko žije všetkými farbami (Absolut), Meeting Zombies (Slido), 17. november (O2).

V TRIAD-e sa nedelí na digitálnych a nedigitálnych, ani na kreatívnych a nekreatívnych ľudí. Kreatívci sedia priamo s account manažérmi či programátormi a na zadaniach pracujú spoločne. Na tvorbe kreatívy sa tak už od začiatku zúčastňujú všetci.

Robia veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili agentúru aj klienta, aby za nich hovorili výsledky. Za svoju prácu získal TRIAD viaceré zahraničné ocenenia.
Podľa rebríčka agentúr je TRIAD najlepšia reklamná agentúra na Slovensku za roky 2018, 2019, 2021 a 4 x po sebe aj najlepšou digitálnou agentúrou roka. V globálnom rankingu najefektívnejších kampaní obsadili 33. miesto ako jediná agentúra zo Slovenska.

Náplň práce

DTP operator V TRIADE:

  • vie, ako to v press dátach chodí, má prax v zalamovaní štandardných ATL a BTL ale aj menej štandardných formátov - zalomenie citylightu, letáku ale aj katalógu sú pre neho brnkačkou
  • nezľakne sa žiadnej výzvy na prípravu netradičného formátu, rozmeru, materiálu či umiestnenia
  • vie vytvárať systém, držať poriadok v dátach a nikdy ho nezaskočí otázka, ktorá verzia je final
  • je spoľahlivý a nerobí zbytočné chyby z nepozornosti
  • má cit pre detail
  • nezľakne sa ani online grafiky a poradí si so zalomením dizajnu na akýkoľvek digitálny formát
  • je rovnocenným partnerom pre špecialistu v tlačiarni a vie diskutovať o technických parametroch tlače

Požiadavky

OZVI SA NÁM, AK:

  • máš aspoň 2-3 roky praxe na podobnej pozícii a silné grafické cítenie
  • si grafik, ktorý si poradí s každou prekážkou
  • máš skúsenosti s rôznymi printami a DTP
  • ovládaš Adobe balík
  • si spoľahlivý a samostatný
  • sleduješ dizajnové trendy a máš prehľad v marketingu
  • si zvyknutý na feedback, vieš ho analyzovať pochopiť a spracovať
  • nebojíš sa diskutovať, argumentovať a vieš myslieť aj mimo krabice
  • keď je tím v časovom strese, priložíš ruku k dielu a nenecháš ho v tom

Ponúkame

ČO MÔŽEŠ URČITE OČAKÁVAŤ:

  • veľkých aj malých klientov, ktorí majú chuť a priestor skúšať nové veci
  • prístup k zaujímavým prednáškam, pravidelné workshopy
  • veľa priestoru na sebarealizáciu - sme radi, ak ľudia u nás rastú a pozícia, na ktorú sme ich prijímali nie je "zabetónovaná"
  • skvelý team a vedenie, ktoré ťa podporuje
  • utrhnutá, priateľská atmosféra a nezameniteľní ľudia s otvorenými hlavami
  • grilovačky, teambuildingy a spontánne akcie
  • neťaháme nočné, ani víkendy (len veľmi výnimočne)