TRIAD

Account Manager

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.09.2021

TRIAD je reklamná agentúra, ktorú v roku 2005 založili dvaja matfyzáci, lebo chceli robiť niečo, čo ich baví. Dnes je to jedna z najuznávanejších agentúr na Slovensku, ktorá priniesla svetu kampane ako Slovensko žije všetkými farbami (Absolut), Meeting Zombies (Slido), 17. november (O2).

V TRIAD-e sa nedelí na digitálnych a nedigitálnych, ani na kreatívnych a nekreatívnych ľudí. Kreatívci sedia priamo s account manažérmi či programátormi a na zadaniach pracujú spoločne. Na tvorbe kreatívy sa tak už od začiatku zúčastňujú všetci.

Robia veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili agentúru aj klienta, aby za nich hovorili výsledky. Za svoju prácu získal TRIAD viaceré zahraničné ocenenia.
Podľa rebríčka agentúr je TRIAD najlepšia reklamná agentúra na Slovensku za roky 2018, 2019, 2021 a 4 x po sebe aj najlepšou digitálnou agentúrou roka. V globálnom rankingu najefektívnejších kampaní obsadili 33. miesto ako jediná agentúra zo Slovenska.

Náplň práce

ACCOUNT MANAGER V TRIADE:

  • sa dokonale stará o zverené projekty a zabezpečuje ich hladký priebeh od briefu až po finálny report
  • pozná najlepšie svojho klienta, jeho potreby a pohľad na vec
  • zapája sa do prípravy projektov, je súčasťou brainstormingov
  • organizuje a vedie stretnutia
  • rád komunikuje a motivuje k ešte lepším výsledkom
  • na dennej báze plánuje kapacity, zadáva úlohy, reportuje
  • pripravuje cenové ponuky
  • pripravuje podklady pre fakturácie

Požiadavky

OZVI SA NÁM, AK:

  • máš skúsenosti s account managementom a client servisom min. 3 roky
  • klienti na tebe majú radi férovosť, úprimnosť a precíznosť
  • si majster v multitaskingu a timemanagemente
  • si komunikatívny, zorganizovaný, samostatný, zodpovedný, tímový hráč
  • máš chuť neustále sa učiť nové veci
  • challenguješ seba aj ostatných v tíme
  • zaujíma ťa všetko čo súvisí s reklamou a marketingom
  • máš rád rozmanité zadania

Ponúkame

ČO MÔŽEŠ URČITE OČAKÁVAŤ:

  • veľkých aj malých klientov, ktorí majú chuť aj priestor skúšať nové veci
  • neustále vzdelávanie sa
  • veľa priestoru na sebarealizáciu – sme radi, ak ľudia u nás rastú a pozícia na ktorú ich prijímame nie je zabetónovaná natrvalo
  • vedenie, ktoré ťa podporuje
  • utrhnutú, priateľskú atmosféru a nezameniteľných ľudí s otvorenými hlavami
  • grilovačky, teambuildingy, pivá
  • neťaháme nočné ani víkendy (len veľmi výnimočne)