+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Kreatívci

Senior Art Director / Idea Maker

TRIAD Advertising

Mesto: Praha

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 2400 €

Dátum pridania: 19.11.2019

Vznikli sme v roku 2005 a v súčasnosti pôsobíme v dvoch pobočkách: Bratislava a Praha. Okrem klasických reklamných pozícií u nás nájdete expertov na social media, nové technológie a tím programátorov. V TRIADe pracujeme na zadaniach v tímoch všetci spoločne. Od copywriterov, cez social media špecialistov až po programátorov.

Sme partia kamarátov, ktorí najprv spravia niečo pekné a potom sa spolu idú zabaviť. Každý rok organizujeme All fans party pre všetkých priateľov a klientov. Dog & Baby friendly prostredie je samozrejmosťou. :)

V roku 2018 sme sa stali Agentúrou roka na Slovensku a získali sme ocenenie Inovativní agentura roku v Českej republike!

Náplň práce

Zháňame arťácku posilu na veľkých epických klientov, ktorá ich dokáže posunúť zase o kúsok ďalej. Kto si trúfne?

Požiadavky

Máš vkus, nápady a názor:
máš oko na super veci, vyznáš sa v remesle, dokážeš (si) poradiť a hlavne urobíš maximum pre to, aby to proste bolo pekné.

Máš skúsenosti a prehľad:
Vieš, čo sa dá ako urobiť, ako prebieha PPMko, ako sa zadávajú storáče, kto je tu najlepší na nehercov alebo zvieratá, alebo kto vo svete už niekedy niečo podobné urobil.

Dokážeš zachytiť nápady do počítača aj na papier:
základom sú určite adobičkové veci, ale keď je potreba, vyhrnieš si rukávy, ostrúhaš ceruzku a na schôdzke to vyfikneš na druhú stranu briefu.

Zaujímaš sa o reklamu a digitálne trendy:
Vieš o všetkom, čo sa kde nového mihne, nefrčíš si len na klíčakoch a tridsiatkach, ale dokážeš vymyslieť fakt zábavné storýčko, alebo si nedesignoval fakt super multifunkčné tlačidlo do appky.

Chceš robiť veci čo najlepšie a dokážeš k tomu motivovať aj ostatných:
nechodíš si do práce len pre peniaze, ale pretože máš radosť z toho, že ti pod rukami niečo pekného vzniká (ale ako peniaze sú tiež dôležité, to je jasné :))

Vieš počúvať aj sa pýtať:
Nefrčíš si na ego tripin, ale chceš, aby to celé dávalo zmysel a dokážeš uznať, že občas má pravdu aj klient, account, kopík, alebo nedajbože CDčko.

Hráš tímovo:
nedržíš sa svojho nápadu ako kliešť, ale staviaš výsledok celého tímu/projektu nad svoje osobné ambície.

Nebojíš sa „zašpiniť si ruky“
vieš, že každý deň sa len nekraftia veci do portfolka, ale keď dnes o 3 musí ísť nečakane gifko na FB, tak o 2 ho má klient na schválenie.

Ponúkame

Otvorenosť novým veciam. Ak ťa popri grafike baví aj kresliť, fotiť, strihať videá alebo skladať muziku, je to jedine dobre. Dáme ti voľné ruky, aby si si to mohol vziať za správny koniec. Doba si predsa žiada renesančných tvorcov.

Pestrosť. Žiadne shutterstockovanie do zblbnutia. Kľudne si môžeš vycraftit skutočného robota, natočiť mystifikačný dokument alebo sa skoropozrieť do vesmíru.

Rozhľad. Nemusíš len sedieť v kancli pri počítači, ale pozrieš sa aj do sveta. Či už ide o natáčanie, fotenie, či konferencie. Boli sme napríklad v San Franciscu, New Yorku, Las Vegas, v Londýne, alebo…v Košiciach.

Nekorporát. Ak sa ti niečo nebude páčiť, jednoducho to povieš a my si ťa úprimne vypočujeme. A potom s tým aj niečo urobíme.

Príbehy pre mamku. Môže sa ti stať, že sa počas tvorby kampaní stretneš so Závišom, alebo Davidom Copperfieldom. Všetko záleží len a len na tom, čo si v tíme vymyslíte a ako to predáte klientovi.

Triad spirit. Lyžovačky, grilovačky, každodenné dobrodružstvo pri prebiehaní magistrály k nám Na Bojiště, záhradku, pivko, výlety na Slovensko, flexibilná pracovná doba, multisportka, plochá štruktúra a kopec týchto inzerátových vecí. Okrem gastráčov.

Triadí byt v Prahe na začiatok. V prípade, že by si sa potreboval prisťahovať do Prahy, máme pre teba (a najbližšiu rodinu) firemný byt, kým si nájdeš niečo svoje.

Tak čo? Láka ťa to? Tak šup na zoznamovací dotazník na http://bit.ly/pretlak-art-director

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 3 ďalšie. Zobraziť všetky