Go back Späť
Marketéri

Senior Account Manager

TRIAD Advertising

Mesto: Praha

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 2000 €

Dátum pridania: 03.10.2019

Vznikli sme v roku 2005 a v súčasnosti pôsobíme v dvoch pobočkách: Bratislava a Praha. Okrem klasických reklamných pozícií u nás nájdete expertov na social media, nové technológie a tím programátorov. V TRIADe pracujeme na zadaniach v tímoch všetci spoločne. Od copywriterov, cez social media špecialistov až po programátorov.

Sme partia kamarátov, ktorí najprv spravia niečo pekné a potom sa spolu idú zabaviť. Každý rok organizujeme All fans party pre všetkých priateľov a klientov. Dog & Baby friendly prostredie je samozrejmosťou. :)

V roku 2018 sme sa stali Agentúrou roka na Slovensku a získali sme ocenenie Inovativní agentura roku v Českej republike!

Náplň práce

Si account manager, ktorý má už niečo za sebou a rád by si posunul svoje schopnosti za hranice telefonátov a e-mailov? Rád by si sa presťahoval do Prahy, alebo tu prípadne už si? Tak to by tvoje ďalšie kroky mohli viesť práve k nám.

Požiadavky

Tu nájdeš niekoľko tipov, ako medzi nás na tejto pozícii ľahko zapadneš:

Riadiš veci tak, aby sa projekty stíhali včas a v top kvalite.
Rozpočet ťa nestraší v nočných morách, pretože si ho vieš obhájiť.
• Baví ťa rozmanitá práca a testovanie najnovších formátov na trhu.
• Čo-to skúseností s pozíciou accounta v reklamke už máš.
• Len tak ťa niečo nerozhodí a dokážeš v náročných situáciách upokojiť sám seba, tím aj klienta.
• Dokážeš inšpiratívne a efektívne zadávať úlohy kreatívnym, programátorským, strategickým aj všetkým ostatným dušiam okolo teba. Pomáhaš im určovať priority a podporuješ ich v spolupráci.
Marketing a reklama ťa fakt berú!
Rád/rada tráviš čas s ľuďmi s otvorenou mysľou, s ktorými sa dá po práci skočiť na jedno pivko/víno/minerálku/čaj.
• Neberieš sa príliš vážne a slová „nekorektný“ a „humor“ k sebe podľa teba patria.
• Toto všetko zvládaš aj v angličtine.

Znie to super? Tak neváhaj, vyplň náš zábavný dotazník a príď sa k nám pobaviť pri šálke dobrej brazílskej kávy.

Dotazník nájdeš po kliknutí na button MÁM ZÁUJEM

Ponúkame

Vieš si predstaviť, že…
• nie si „iba projekťák“, ale aj neoddeliteľná súčasť kreatívnych meetingov a brainstormingov?
• si v agentúre, v ktorej nerozhodujú roky praxe z reklamiek, ale talent, zápal pre vec a výsledky?
• pracuješ v tíme ostrieľaných ľudí, na ktorých sa môžeš spoľahnúť?
• máš nad sebou vedenie, ktoré ťa podporuje a so svojím teamleaderom sa môžeš poradiť rovnako často, ako so svojím denníčkom?
• máš klientov, **ktorí ťa berú ako parťáka ** a úprimne ich zaujíma tvoj názor?
• pracuješ pre značky, ktoré sú známe a obľúbené nielen v Česku?
• si pri businessových rozhodnutiach agentúry aj klienta?
• pracuješ na kampaniach so zaujímavými osobnosťami? (Posledné pletky sme mali s Davidom Copperfieldom, Rytmusom, Matejom Ruppertom).
• digitálna kampaň sa netočí iba okolo Facebooku a Instagramu, ale aj Messenger hier, TikTok videí alebo AR filtrov?
• si podporovaný/á v navštevovaní konferencií, kreatívnych sessions a vôbec v čomkoľvek, čo ti pomáha v raste..
v prípade potreby sťahovania do Prahy ti (samozrejme aj s najbližšou rodinou) vieme zaistiť ubytovanie v našom firemnom byte, kým si nájdeš vlastné bývanie?

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku