Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Account manager

TRIAD ADVERTISING

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1800 eur

Dátum pridania: 02.05.2019

Nemáme oddelenia accountov a kreatívcov, ale robíme všetci spolu veci, čo dávajú zmysel. Pracujeme na značkách, ktorým veríme a ľúbime ich , s klientami, ktorí vedia, čo robia, neboja sa riskovať a preto sa môžeme vzájomne challengovať a posúvať svoje hranice aj hranice reklamy. Posledné roky jedeme bomby, lebo máme super klientov, super joby a super directorov, ktorí nás vedú a učia myslieť mimo krabice. Ak sa chceš učiť a prekonávať latku, ktorú si sami nastavujeme, poď si, máme pre teba miesto!

Požiadavky

ČO BY SI MAL MAŤ V MALÍČKU:

>> nadšenie pre komunikáciu a všetko, čo súvisí s online svetom
>> skúsenosti s client servisom a reklamou, prípadne s projektovým managementom
>> prehľad v oblasti technológií, nových médií a reklamy
>> nezľaknúť sa zadania, ktoré ešte nikto predtým nerobil
>> dokázať myslieť a vidieť aj za roh
>> mať rád ľudí a často a veľa s nimi komunikovať
>> dôslednosť a samostatnosť
>> efektívny spôsob práce, výborný time management
>> odolnosť voči stresu a schopnosť odložiť v záujme klienta vlastné ego stranou
>> príjemné vystupovanie a výborný ústny a písomný prejav
>> skvelý vzťah s Excelom a Powerpointom
>> výhodou je záľuba v organizovaní ľudí alebo eventov

Ponúkame

>> veľkí aj malí klienti, ktorí majú chuť aj priestor skúšať nové veci
>> veľa priestoru na kreativitu - v obľube sú hlavne šibnuté nápady s potenciálom
>> ešte viac priestoru na sebarealizáciu - pozícia na vizitke nie je definitívna, z accounta sa u nás môže stať kľudne copywriter, alebo zo socialistky riaditeľka (true stories)
>> peniažky, ktoré ti ponúkame, záležia hlavne od tvojich relevantných skúseností, ale predstavu máme, že ti nedáme určite menej ako 1 000 € v hrubom na TPP, ak už máš skúsenosť z reklamky
>> nespíme na vavrínoch a vzdelávame sa - hlavne na zahraničných konferenciách, za posledný pol rok sme tam poslali už okolo 40 ľudí z Bratislavy aj Prahy
>> atmosféra a kolektív je ako v škole v prírode, fakt...
>> máme dobrú kávu, zdravé ovocie a pitný režim (áno, zadarmo)
>> v lete robíme na záhrade grilovačky, máme zimný teambuilding na lyžovačke v Alpách a chodíme často na 2 pivá a ešte častejšie iba na jedno, lebo to sú tie najlepšie párty :)