Trendis.sk

Frontend Developer

MestoŽilina

FormaFull-time

Plat1200 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané02.02.2021

Náplň práce

Si programátor orientovaný na frontend s presahom do backendu? Výborne! Máš kreatívne myslenie a videnie sveta? Ešte lepšie! Vieš prehodiť pár zmysluplných viet s klientom a kolegami? Máš tri z troch, čítaj ďalej a posuň sa bližšie k full time jobu v Trendis! Aby sme ťa ešte navnadili: sme reklamná agentúra so zameraním na online marketing. Ctíme dobrú grafiku, spokojnosť klienta a včas uhradené faktúry. V tíme sú šikovní ľudia, čo ťa nenechajú v štichu a to isté očakávajú od teba. Najčastejšie sme v žilinskej kancelárii, no homeoffice je benefit, nie prekážka.

Náplň práce:

  • starostlivosť o existujúce weby klientov
  • programovanie nových webov
  • komunikácia s klientmi a riešenie požiadaviek
  • spolupráca s grafikom pri príprave webu
  • spolupráca s ďalšími členmi tímu podľa potrieb

Požiadavky

  • PHP Laravel Framework
  • React JS framework
  • HTML
  • CSS
  • JS
  • JQUERY
  • SQL
  • komunikatívnosť

Ponúkame

  • prácu na živnosť pre veľkých i menších klientov
  • pohodový kolektív špecialistov (na tom si zakladáme)
  • možnosť zdokonaľovať sa v programovaní
  • prácu na živnosť
  • full time job
  • fixný plat
  • úhradu faktúr načas