Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Grafik

Trendis

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 1500 €

Dátum pridania: 12.06.2019

Pripraviť pre klienta niečo, čo bude mať wow-efekt, je občas nadľudský výkon, však? Presne na to sa ale my v Trendise špecializujeme. Lebo nič nie je viac ako ten pocit, keď sa po celom dni cítiš ako superhrdina. Superhrdinov robíme aj z našich klientov. Ak sa chceš presvedčiť na vlastné oči, mrkni na náš nový web www.trendis.sk.
Sme mladý tím, ktorý na sebe neustále maká, rozvíja sa a posúva latku vyššie a vyššie. Lietať ešte nevieme, ale možno aj to raz bude! :)

Náplň práce

Aké musíš mať superschopnosti

Hľadáme grafika alebo grafičku na úrovni senior. Musíš mať aspoň 5 rokov praxe a byť tak trochu všeumelec. Od klientov máme každý deň na stole práce z každého rožku trošku, takže budeš pracovať na zákazkách ako logá a korporátne identity, printové materiály, ale aj digitálna grafika ako bannery a iné.
Nad grafikou musíš premýšľať, mať v sebe kus kreativity a chceli by sme, aby si k nám priniesol alebo priniesla nový vietor s už spomínaným wow-efektom.
Samozrejmosťou je profi úroveň ovládania nástrojov ako Photoshop, Illustrator a InDesign. Adobe After Effects je výhodou.
Požadujeme samostatnosť a dostatok sebadisciplíny. Nebudeme ťa naháňať, chceme, aby si naskočil/a k nám na rozbehnutý vlak a makal/a spolu s nami v našom tempe. Takisto hľadáme niekoho, kto s nami ostane dlhodobo, nie iba na pár týždňov, či mesiacov.

Požiadavky

Také tie oficiálne veci

Hľadáme človeka, ktorý bude pracovať s nami interne a bude sedieť u nás v kancelárii. Ak budeš potrebovať, vieme ti zaručiť jeden deň v týždni homeoffice.
Mal/a by si mať živnosť, no ponúkame ti fixný plat 1300 - 1500 € (podľa tvojich skúseností), faktúry ti budeme uhrádzať každý mesiac v rovnakom výplatnom termíne. Nemusíš si teda po svojom zháňať klientov, premýšľať každý mesiac nad tým, či budeš mať dostatok práce a peňazí, namiesto toho ti každý mesiac na účet pravidelne príde platba za prácu u nás, aj keď si stále zachováš svoju nezávislosť. Super, nie?
Malý bonus navyše je príspevok na stravu. V budove máme super kantínu, na obed si teda všetci spolu dobre oddýchneme pri skvelom jedle.

Ponúkame

Prečo by si mal/a ísť k nám

Je s nami zábava! :) Ale teraz vážne... Nebudeme ti sľubovať hory doly, grafika je stále len práca, aj keď je kreatívna. Sme však rýchlo rastúca reklamná agentúra, ktorá sa práve presťahovala do úplne nových priestorov a ty máš možnosť byť pri tom a niečo nové a skvelé s nami vytvoriť. Chill out zónu sme ešte nezariadili, takže si môžeš povedať, čo by sa ti páčilo. Hojdačka v strede miestnosti? Playko? Sem s tým, všetky nápady vítame :)
A aby sa nezabudlo... ten výhľad na Žilinu z nášho brutálneho deviateho poschodia budeš milovať!
Svoj životopis a portfólio s doterajšími projektmi nám pošli na email

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku