Trendis.sk

Account Manager

MestoŽilina

FormaFull-time

Plat1200 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané02.02.2021

Náplň práce

Narodil/a si sa pre riadenie kreatívneho tímu a komunikáciu máš v malíčku? Ak je odpoveďou áno, prvý krok k jobu snov máš za sebou. Sme reklamná agentúra so sídlom v Žiline, ktorá akútne hľadá krotiteľa procesov. Odkomunikuješ so zákazníkom, zadáš úlohy kreatívnym živlom a hrdo odprezentuješ výsledky. Nemusíš vedieť, ako to spraviť, stačí, ak vieš, ako to má vyzerať. Spoľahni sa, kolegovia ťa vždy podržia a pre zákazníka urobia maximum.

Náplň práce:

  • starostlivosť o existujúcich klientov
  • získavanie nových klientov
  • komunikácia s realizačným tímom pri riešení zákazky
  • riadenie a zodpovednosť za priebeh zákazky
  • získavanie spätnej väzby od klienta

Požiadavky

  • pracovnú skúsenosť na pozícii account
  • tip top komunikačné zručnosti
  • skúsenosti s riadením tímu
  • kreatívne myslenie s estetikou v oku
  • všeobecný prehľad v oblasti marketingu

Ponúkame

  • full time job na živnosť v žilinskej kancelárii
  • kreatívny tím, na ktorý sa môžeš spoľahnúť
  • fixný plat s motivačnou zložkou
  • načas uhradené faktúry
  • možnosť pracovať na zaujímavých projektoch
  • práca s klientmi, ktorí sú naše zlatíčka