Go back Späť
Non-Tech

Senior TOP obchodník (s poľštinou)

Travelking

Mesto: Brno

Typ: Full-time

Plat: 800 eur

Dátum pridania: 04.04.2019

Travelking je najväčší český a slovenský cestovný portál zameraný na predaj víkendových pobytových balíčkov. Od roku 2014, kedy sme začínali, sme sa vypracovali na jedničku vo svojom obore. Dnes nájdeš na Travelkingu ponuky z ôsmich krajín Európy.

Náš příběh si můžeš přečíst na Forbes

Náplň práce

Náplňou práce nášho obchodníka je:

Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v cestovnom ruchu
Zostavovanie produktov
Nadväzovanie dlhodobej kvalitnej spolupráce
Udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi obchodnými partnermi
Podieľanie sa na nových projektoch

Požiadavky

Čo po tebe požadujeme?

Poľštinu na komunikatívnej úrovni
Predchádzajúce skúsenosti v obchodovaní
OBCHODNÉ SKILLS
Výborné komunikačné schopnosti
Dôkladnosť, organizovanosť, súťaživosť

Ponúkame

Práci na HPP
FIX 800 EUR + PROVÍZIE = Vysoké zárobky
Telefón, PC a iné benefity

Informácie o výberovom konaní
POKIAL VÁS PONUKA ZAUJALA, PROSÍM O ZASLANIE ŽIVOTOPISU S FOTOGRAFIOU SPOLU S KRÁTKÝM MOTIVAČNÝM LISTOV V POLSŤINĚ.

Výberové konania budú prebiehať v Brne.

Mám záujem

Mám záujem