Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior TOP obchodník (s poľštinou)

Travelking

Mesto: Brno

Typ: Full-time

Plat: 800 eur

Dátum pridania: 04.04.2019

Travelking je najväčší český a slovenský cestovný portál zameraný na predaj víkendových pobytových balíčkov. Od roku 2014, kedy sme začínali, sme sa vypracovali na jedničku vo svojom obore. Dnes nájdeš na Travelkingu ponuky z ôsmich krajín Európy.Náš příběh si můžeš přečíst na Forbeshttps://www.forbes.sk/zalozili-druhy-najvacsi-zlavovy-portal-v-cesku-nechceli-cudzie-peniaze-radsej-predali-motorku/#citatdna

Náplň práce

Náplňou práce nášho obchodníka je:Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v cestovnom ruchuZostavovanie produktovNadväzovanie dlhodobej kvalitnej spolupráceUdržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi obchodnými partnermiPodieľanie sa na nových projektoch

Požiadavky

Čo po tebe požadujeme?Poľštinu na komunikatívnej úrovniPredchádzajúce skúsenosti v obchodovaníOBCHODNÉ SKILLSVýborné komunikačné schopnostiDôkladnosť, organizovanosť, súťaživosť

Ponúkame

Práci na HPPFIX 800 EUR + PROVÍZIE = Vysoké zárobkyTelefón, PC a iné benefityInformácie o výberovom konaníPOKIAL VÁS PONUKA ZAUJALA, PROSÍM O ZASLANIE ŽIVOTOPISU S FOTOGRAFIOU SPOLU S KRÁTKÝM MOTIVAČNÝM LISTOV V POLSŤINĚ.Výberové konania budú prebiehať v Brne.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 4 ďalšie. Zobraziť všetky