Go back Späť
Non-Tech

Senior Produktový špecialista

Travelking

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 eur

Dátum pridania: 07.05.2019

Travelking je popredný projekt na poli cestovného ruchu v Českej a Slovenskej Republike. Zameriavame na predaj krátkych dovoleniek vlastnou dopravou v Strednej a Južnej Európe. Spoločnosť má rodinný charakter, 50 zamestnancov a jedného firemného buldočka. Ročne s nami cestuje viac ako 150 000 zákazníkov, náš príbeh nedávno zverejnil i časopis Forbes.

Náplň práce

Portfolio manažment pozostávajúci z:
- vyhľadávania nových obchodných príležitostí medzi hotelmi na Slovensku
- komunikácia s manažérmi hotelov
- tvorba a optimalizácia produktov
- udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi obchodnými partnermi
- podieľanie sa na firemných rozvojových projektoch
Práca vyžaduje cestovanie.

Požiadavky

- Analytické myslenie
- Skúsenosť v obchodnej sfére (podmienka aspoň 2 roky)
- Výborné komunikačné schopnosti
- Disciplína, spoľahlivosť, organizovanosť
- Ťah na bránku

Ponúkame

Firemná kultúra založená na otvorenosti a férovosti
Zázemie stabilnej spoločnosti a vedenie skúsenými kolegami
Možnosť práce odkiaľkoľvek zo Slovenska
Práca na HPP, či IČO
Garantovaný minimálny príjem 1 200 €
Telefón, PC a zľavy na dovolenky

Mám záujem

Mám záujem