Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Marketingový manažér

TransData

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 €

Dátum pridania: 30.09.2019

TransData, s.r.o. patrí medzi systémových integrátorov v oblasti dopravy, platobných a identifikačných systémov na slovenskom trhu. Široké produktové portfólio činností zahŕňa systémové riešenie pre hromadnú dopravu a informačné systémy, ale aj vývoj špecializovaného softvéru podľa požiadaviek trhu.
UBIAN je aplikácia na cestovanie verejnou dopravou, ktorej cieľom je stať sa multimodálnou aplikáciou v doprave.

Náplň práce

  1. plánovanie, realizácia a vyhodnocovanie marketingových aktivít
  2. nastavovanie kampaní, tvorba reportov, analýz a štatistík z kampaní
  3. zodpovednosť za obsah pre všetky komunikačné kanály (online, offline)
  4. starostlivosť o webové portály spoločnosti, riadenie online kampaní, riadenie content marketingu, koordinácia seo
  5. komunikácia s obchodnými partnermi, organizácia spoločných kampaní na zákazníkov
  6. koordinácia externých agentúr pri realizácii marketingu