iMODA.sk

Exponea Specialist

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané07.07.2021

Náplň práce

  • Tvorba, úprava marketingových scenárov v systéme Exponea
  • Automatizácia marketingových procesov v systéme Exponea
  • HTML šablóny, úpravy v rámci automatizácie,
  • Analýza nastavení a optimalizácia
  • Mesačný reporting a analýza výsledkov, nastavení
  • Vytváranie segmentácií, custom metrík, atribúcií
  • Ochota a schopnosť zaúčať spolupracovníka

Požiadavky

  • HTML/CSS - pokročilý
  • Min. 1,5 - 2 roky skúseností s prácou so systémom Exponea
  • Analytické, logické myslenie
  • Proaktívny prístup

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas
  • Práca pre jeden z najväčších ČR/SR eshopov (zamerané pre ženskú módu, rozrastajúci sa o pánsku módu)
  • Práca odkiaľkoľvek, prvoradé je splnenie úloh a výsledky
  • Finančné ohodnotenie na základe tvojich skúseností

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top