Go back Späť
Marketéri

Junior Marketingový pracovník

Todos

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1000 €

Dátum pridania: 14.10.2019

Todos je autorizovaným predajcom a servisom značiek ŠKODA, SEAT, Fiat,Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a RAM a autorizovaným servisom značky VW, Jeep a Alfa Romeo. Okrem toho sa venujeme predaju jazdených vozidiel a individuálnemu dovozu vozidiel zo zahraničia. Dokážeme Vám sprostredkovať výhodnú formu financovania, povinné zmluvné, či havarijné poistenie. U nás vybavíte všetko na jednom mieste, z ktorého sa vydáte na cestu k Vám domov na Vašom novom automobile bez akýchkoľvek starostí.

Náplň práce

Hľadáme všestranného človeka, ktorého u nás čaká:

Požiadavky

Vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Marketing, marketingova komunikácia, humanitné vedy
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
marketing, PR
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Predpokladáme, že máš preukázateľné skúsenosti s online marketingom, si kreatívny, svedomitý a vieš, že takáto práca si niekedy vyžaduje aj čas strávený mimo bežných pracovných hodín. Vieš správne komunikovať a správne si zorganizovať pracovný čas.
Do našej spoločnosti Todos hľadáme človeka, ktorého práca baví, napĺňa, chce a potrebuje sa v nej zdokonaľovať. Je kreatívny, svedomitý a prostredie, v ktorom sa zdržiava väčšiu časť dňa , berie ako svoju druhú rodinu.
Okrem menovaných benefitov ponúkame príjemné prostredie so stabilným tímom profesionálov, s možnosťou vzdelávania sa, ako aj s možnosťou kariérneho rastu.

Ponúkame

-TPP na dobu neurcitu- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku