TITANS freelancers

🍏 BRUTAL iOS programátor

MestoRemote

FormaFreelance

Plat4300 — 4700 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané18.05.2020

Chceš sa stať TITANOM? Úspech začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako šesť rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.
Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!

Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia. A freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.
Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.
Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého proste nejde.

Spolupracujeme s viac ako 300 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:

  • viac ako 6933 dostupných IT špecialistov
  • viac ako 775 alokovaných TITANov
  • 83 750 dodaných Mandayov
  • 511 vyzbrojených IT projektov

Nestačí? Tak sa zastav alebo zavolaj a povieme si viac.

Náplň práce

  • návrh, analýza, vývoj a testovanie [iOS] mobile banking riešenia s vysokou dostupnosťou
  • projekt zameraný na bezpečnosť mobilných aplikácií v bankovom prostredí
  • spolupráca pri code reviews, Continuous Delivery a Continuous Integration
  • spolupráca pri testovaní HW aj SW požiadaviek
  • spolupráca s ICT a Business analytikmi
  • spolupráca v agilnom tíme
  • spravovanie aktualizácií a revízií technickej dokumentácie

Požiadavky

  • min. 3-ročné projektové skúsenosti s vývojom pre iOS aplikácií
  • pokročilé skúsenosti s vývojom aplikácií prostredníctvom Objective-C a SWIFT
  • praktické skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním (OOP)
  • znalosti z oblasti bezpečnosti mobilných aplikácií
  • znalosť štandardných kryptografikých metód, SSL protokolu a SSH protokolu
  • skúsenosti s používaním Web Service-ov (REST/SOAP)
  • praktické skúsenosti s písaním Unit testov
  • znalosť Git-u alebo iného repository systému
  • skúsenosti s agilným spôsobom SW vývoja (SCRUM)
  • výhodou: skúsenosti z bankového prostredia
  • výhodou: skúsenosti so Shell scripting
  • výhodou: skúsenosti s vývojom desktopových aplikácií pre MacOS
  • výhodou: skúsenosti s programovaním v jazyku C
  • výhodou: skúsenosti s reverse engineering-om a hooking-om
  • kreativita a proaktívny prístup
  • tímový hráč

Ponúkame

  • bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE, TECHBOX, TOUCHIT alebo FORBES po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
  • nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
  • poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,
  • poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
  • zľavu na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS vo výške 6 až 20% podľa kategórie kurzu.