+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
RemoteDeveloperi

Laravel Programátor

themarketing

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: od 1000 €

Dátum pridania: 30.11.2019

Dovoľ nám, aby sme sa ti aspoň stručne predstavili. Sme malá reklamno-marketingová agentúra sídliaca priamo na Kamennom námestí. Čiže tu nájdeš všetko, po čom ti srdce zapiští: obchody, reštaurácie, najlepšie kaviarne, festivaly v Starej tržnici a teraz v zime máš na skok aj vianočné trhy, kde si s tebou radi štrngneme nejakým tým punčíkom.

Náplň práce

Vyhlasujeme hlasné pátranie po programátorovi, ktorý by najradšej všetko prekódil do Laravelu. Či už si žena, muž, máš viac rokov alebo menej, na tom nám vôbec nezáleží. Hlavné je, aby si bol-a Laravel positive.

Požiadavky

Pracovať môžeš od hocikade, odkiaľ ti to je príjemné. Z domu, kaviarne, baru či vlaku, ale ak budeš chcieť, my ti s radosťou nájdeme stoličku aj tu - priamo u nás. Vidieť by sme sa mali párkrát do týždňa na status meetingoch.
Čo sa týka skúseností, úplne nám postačí, ak máš za sebou aspoň nejaký live projektík a ostatné už vyladíme pekne spolu.

Mám záujem