Teapot

Marketing specialist

FormaFull-time

Plat400 — 1400 €

Úroveň

Pridané20.01.2020

Nové logo, webová stránka, video, marketingová kampaň, SEO, vizuálne efekty do reklamy alebo filmu, post-produkcia, grading, 3D grafika? Všetko riešime u nás a skôr, ako stihnete povedať čajník.

Náplň práce

Obsadzujeme niekoľko pozícií. Hľadáme od šikovného SEOčkára, cez junior stratéga až po grafika.
V podstate ťa čaká stretnutie takmer so všetkým, čo zhŕňame pod názov online marketing. Hľadáme niekoho, kto sa bude podieľať na tvorbe komplexných kampaní, ale aj človeka, ktorý si radšej v kľude spraví analýzu kľúčových slov a vykliká PPC kampane. Máš možnosť si vyskúšať návrh kampaní, SEO, PPC, web dizajn, sociálne siete, copy ... To, čomu sa budeš dlhodobo venovať necháme predovšetkým na tebe.

Náplň práce sa bude odrážať najmä od toho, čo vieš najlepšie. Chceme, aby si si skúsil všetko a vedel nám v prípade núdze pomôcť. Máme totiž veľa nových klientov, ktorí tvoje zručnosti ocenia.

Ak si SEO superman, budeme radi, ak vieš ťuknúť aj do PPCčiek (Google, Facebook).

V prípade, že si namakaný grafik, bolo by fajn, ak by si sa vedel pohybovať v online, ale nezľakneš sa ani CMYKu a orezových značiek.

A keď vieš robiť super stratégie, budeme sa tešiť ak občas napíšeš copy.

Požiadavky

Chceme od teba chuť pracovať a drive. Veľmi nám záleží na tom, aby sme si sadli, preto hľadáme niekoho, kto bude rovnako šiši a zapálený pre svoj job ako my. 😉

Nezáleží na tom, či ti je bližšia kreatívna robota alebo si kamarát s Excelom. Ani to, či máš 2 roky skúseností a chuť sa posunúť niekam ďalej alebo si úplný nováčik. Pošli CVčko, motivačný list, video, sovu, zoznam tvojich obľúbených blogov alebo čokoľvek, čo nás zaujme!

Ponúkame

práca na rôznych projektoch pre pestrú škálu klientov

školenia, teambuildingy, účasť na konferenciách 🍸 🥧

zázemie (dostaneš stôl, pc, šálku a kolegu, ktorý bude opravovať tvoje prípadné prešľapy) ☕

príjemné pracovné prostredie

flexibilný pracovný čas, home office

individuálny prístup

možnosť profesného rastu

máme aj kávu | čaj a ovocie