Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Marketing Specialist

Teapot

Mesto: Bratislava

Typ: Internship

Plat: 300 — 600 eur

Dátum pridania: 28.03.2019

Sme malá digitálna agentúra, ktorá sa venuje malým a stredným klientom v rôznom segmente. Venujeme sa SEO, sociálnym sieťam, PPC i komplexným kampaniam. Vieme robiť dokonca 3D grafiku a máme aj divný prototyp 3D skenera ;)

Nevieme ti ponúknuť stolný futbal a teambuilding v Tatrách, sme však partia fajn mladých ľudí, máme kávovar a chodíme na divné obedy.

U nás budeš mať priestor na sebarealizáciu, ak budeš chcieť, no neboj, stále sú tu skúsenejší kolegovia, o ktorých sa môžeš oprieť (mnohokrát aj doslova).
Ukážeme ti všetko čo vieme a ty si vyberieš, čomu sa budeš venovať.

Klientov máme v rôznych segmentoch, od cestovania pre baby až po auto - moto a technické zabezpečenie pre chalanov.

Náplň práce

Čaká ťa stretnutie takmer so všetkým, čo zhŕňame pod názov online marketing.

Hľadáme niekoho, kto sa bude podieľať na tvorbe komplexných kampaní; dáme ti skúsiť SEO, PPC, web dizajn, sociálne siete, copy ...
To, čomu sa dlhodobo budeš venovať necháme predovšetkým na tebe.

Požiadavky

Chceme od teba vlastne len chuť učiť sa.

Ak máš základy čohokoľvek, je to super, hľadáme juniora a teda rátame s tým, že sa ti budeme venovať. Na oplátku očakávame, že budeš iniciatívny, budeš sa veľa pýtať prípadne si čítať a že budeš mať drive.

Nezáleží na tom, či ti je bližšia kreatívna robota alebo si kamarát s Excelom, pošli CVčko, motivačný list, video, zoznam tvojich obľúbených blogov alebo čokoľvek čo nás zaujme!

Ponúkame

- práca na rôznych projektoch pre rôznych klientov
- školenia, teambuildingy, účasť na konferenciách
- zázemie (dostaneš stôl, pc, šálku a kolegu, ktorý bude opravovať tvoje prípadné prešľapy)
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas, home office
- individuálny prístup
- možnosť profesného rastu

- máme aj kávu | čaj a ovocie