Different Marketing

Account Manager

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané19.04.2021

Náplň práce

Hľadáme tímového hráča, ktorého každodennou náplňou práce bude komunikácia medzi klientom a agentúrou. Tvoje pracovné nástroje budú telefón a počítač. Pokiaľ si moderný človek, ktorý rozumie online marketingu, vie efektívne organizovať činnosti, riešiť problémy miesto toho aby sa pred nimi schovával, je dôsledný a precízny, tak hľadáme práve Teba. Očakávame tímového hráča, ktorý ma pozitívny prístup k životu.

Požiadavky

  • vysoká úroveň znalosti online marketingu
  • schopnosť efektívne koordinovať kolektív pracovníkov a následne komunikovať s
    klientami
  • ideálne skúsenosti s prácou v agentúre na pozícii account manager
  • výborné komunikačné schopnosti
  • lojalita

Ponúkame

  • veľmi pekný kanclík priamo na Mariánskom námestí v Žiline
  • možnosť vzdelávať sa a profesne rásť
  • mladý a priateľský kolektív
  • pravidelné teambuildingy