TAKTIK vydavateľstvo

Facebook PPC Specialist

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.07.2021

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY. Pod touto značkou aktuálne pôsobíme na maďarskom trhu a plánujeme expanziu na ďalšie trhy (Česká republika, samostatný e-shop pre SVK trh a ďalšie).

Náplň práce

Patríme medzi najúspešnejšie školské vydavateľstvá na Slovensku a v Česku.
Rastieme aj v segmente B2C a hľadáme kolegu, ktorý preberie našu aktuálnu správu marketingových kampaní (Facebook /Instagram ads) a bude napredovať spoločne s nami.

Náš budúci kolega by sa mal preukázať aspoň ročnou praxou a referenciami
z obdobnej pracovnej pozície (agentúra, inhouse, freelance).

V jeho kompetencii bude správa kampaní na aktuálne využívaných reklamných platformách (Business manager for Facebook / Instagram, Google ads - výhodou), optimalizácia kampaní vzhľadom na ekonomický efekt, influencer marketing, reporting kampaní a návrh nových marketingových kanálov.

Požiadavky

  1. minimálne ročná prax na obdobnej pozícii + referencie
  2. znalosť platených reklamných nástrojov (FB, IG ads - stredne pokročilý)
  3. orientácia v analytických a reportovacích systémoch (Google Analytics, Google Datastudio - základy)
  4. analytické myslenie a orientácia na cieľ
    Vyhradzujeme si možnosť osloviť len vybraných uchádzačov, ktorí naplnia podmienky pracovnej ponuky, ďakujeme za pochopenie.

Ponúkame

  1. zaujímavá pracovná náplň v prosperujúcom segmente
  2. podpora osobného rozvoja (hradená účasť na školeniach / workshopoch)
  3. adekvátne finančné ohodnotenie, koncoročné odmeny
  4. preplácané nadčasy od prvej minúty, nadčasové príplatky
  5. Multisport karta
  6. zamestnanecké zľavy na tovar