pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior UI/UX Dizajnér

Syrup Advertising

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1800 €

Dátum pridania: 14.01.2020

Syrup Advertising prináša šťavu do online reklamy.

Našou misiou je tvoriť kvalitnú reklamu, ktorá vytvára pridanú hodnotu ako pre našich klientov, tak pre ich súčasných a potenciálnych zákazníkov. Naše kreatívne srdcia v spolupráci s kognitívnymi mozgami a rozhodnutiami založenými na dátach a princípoch behaviorálnej ekonómie tvoria jedinečnú synergiu, o ktorú sa radi podelíme. Veríme, že sa úžasné veci začínajú diať pri spojení relevantných dát, najnovších marketingových prístupov a zohratého tímu talentovaných špecialistov. Tento prístup nám všetkým umožňuje rásť a na svet reklamy sa pozerať so záujmom a neustálym očakávaním. Hľadáme kvalitných ľudí, ktorí chcú u nás zostať dlhšie ako v priemernej agentúre. Všetci kolegovia v Syrup Advertising si navzájom pomáhajú a snažíme sa, aby sa vyvinuli vo svoje najlepšie ja. Ak zdieľaš rovnaké hodnoty, pridaj sa k nám.

Náplň práce

Do Syrupu hľadáme digitálneho dizajnéra s citom pre detail, ktorý má všetky pixely rozumne usporiadané.

Budeš pracovať hlavne na webových projektoch, či už sú to landing pages, prezentačné weby, webové či mobilné appky a v nemalej miere aj e-commerce projekty. Niekedy treba upratať elementy do dizajnového systému či UI kitu. Vždy sa snažíme dodávať digitálne produkty, ktoré fungujú, takže pochopenie správania používateľov a zaužívané patterny by si mal mať v krvi. Nie je nutné aby si priamo participoval na UX výskumoch, ale určite ich budeš mať na stole pred sebou pri tvorbe interface-ov.

Veľmi radi si upraceme myšlienky aj v rámci tímu na dobrom brainstormingu alebo pive. Sem tam sa treba dohodnúť aj s kódermi, kde sú hranice a aké front-endové knižnice sa použijú, takže ak dokážeš pracovať aj s technickými obmedzeniami a feedback od klienta využiť vo svoj prospech či pozitívny zážitok pre koncového používateľa, tak nám rovno napíš, kedy máš čas sa stretnúť.

Požiadavky

S digitálnymi produktami už pracuješ aspoň 2 roky a poznáš spôsoby ako cez dizajn znížiť bounce-rate, či naopak zvýšiť mieru konverzií stanoveného cieľa.

Určite nás bude zaujímať tvoje portfólio. Ak sú niektoré tvoje práce v živej prevádzke, kľudne pripoj odkazy. Neboj sa poslať čokoľvek, čo nás môže presvedčiť.

Dokážeš pracovať v tíme, či s viacerými dizajnérmi a marketérmi na jednom projekte. Spoliehaš sa na dáta a insight od klienta, vo výsledku tvojej práce je to cítiť. Rovnako tak vieš projekty v Sketchi upratať tak, aby ich po tebe vedel bez problémov doklepnúť aj ďalší dizajnér. Figma je samozrejme výhodou.

Budeme radi ak ťa celá oblasť UI dizajnu a používateľského zážitku bavia, máš aspoň taký rozhľad, že ťa nezaskočí akákoľvek otázka od klienta či programátora.

V prípade, že si dokážeš projekt naestimate-ovať a potom dodržať deadline, pripravíme aj červený koberec ;-)

Ponúkame

Sme mladí, usmiati ľudia a hľadáme niekoho, kto ocení uvoľnenú priateľskú atmosféru. Ponúkame insight do procesov a náš vedúci dizajnu ti odovzdá nemalé know-how, takže sa toho aj veľa naučíš (ideálne ak naučíš niečo aj ty jeho).

Keďže sa všetci radi vzdelávame, aspoň raz za rok si vyrazíme na zaujímavú konferenciu alebo si kľudne nejakú vyberieš podľa seba.

Počítač ti netreba, dostaneš u nás MacBook, monitor a licencie na Creative Cloud, Sketch/Figma, MS Office a ďalšie.

Samozrejmosťou sú teambuildingy, homeoffice, sickdays a dovolenky aj pre živnostníkov. Detaily ti vysvetlíme na pohovore.

Sedíme v centre Bratislavy, s električkou asi 50 metrov od officu. Dá sa tu v okolí dobre najesť a sadnúť po práci. Robíme od 9 do 5:30, ale ak radšej vyspávaš alebo naopak skôr vstávaš, ponúkame flexibilný pracovný čas.

Keď je treba si oddýchnuť, radi si zahráme Xbox či stolný futbal. Ak obľubuješ kávu či čaj, môžeš ich vypiť koľko len chceš. Pre hladošov je tu náš bufet, v ktorom pravidelne nájdeš ovocie, nealko nápoje, sladké aj slané dobroty. Spestrením bývajú časté spoločné oslavy narodenín.

Pre naozajstných makačov s vysokými ambíciami máme otvorené dvere aj na kariérny rast či podieľanie sa na úspechoch firmy.

Podobné joby (4)

Senior Grafik

Kreativ gang

Mesto: Žilina, Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 €

UX/UI Designer

SCR design

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2500 €

Senior Grafik Designer

Popcorn

Typ: Full-time

Plat: od 1700 €

Mid UI/UX Designer

Wall it

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 2200 €

Tlačenka