+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 1800 €

Dátum pridania: 19.11.2019

Syrup Advertising je tím certifikovaných špecialistov, primárne zameraných na digitálny marketing. Kľúčové slová ako "stratégia, kreatíva, výkonnostný marketing, nárast konverzií, audit, originálny obsah, rádio spoty, ATL, sociálne médiá, in-house produkcia" a veľa ďalších buzzwordov nám kolujú v žilách.
Naši PPCčkari už takmer nestíhajú a radi by sme v našom tíme privítali ďalšieho skúseného profesionála. Preto hľadáme senior PPC odborníka so skúsenosťami s Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics a prípadne aj s nákupom lokálnych médií.

Náplň práce

Požiadavky

Máš skúsenosti aspoň 3 roky s nástrojmi Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics. Máš zvládnutý time management a rozdeľovanie priorít jednotlivých taskov. Máš chuť sa pravidelne učiť nové veci, chodíš na školenia, prípadne sám na školeniach prezentuješ. Vieš nastaviť kampane podľa potreby a reporting je tvoj každomesačný vycibrený výstup. Vieš všetko relevantne vyhodnotiť a dať odporúčania s pridanou hodnotou pre klienta. Vieš komunikovať s klientom, marketingovým oddelením alebo inými osobami, ktorí by nastavovali analytiku

Ponúkame

Mám záujem

Syrup Advertising má aktuálne 3 pracovné ponuky