+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Senior ACCOUNT/SALES MANAGER

Syrup Advertising

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1500 €

Dátum pridania: 18.11.2019

Syrup Advertising je tím certifikovaných špecialistov, primárne zameraných na digitálny marketing. Kľúčové slová ako "stratégia, kreatíva, výkonnostný marketing, nárast konverzií, audit, originálny obsah, rádio spoty, ATL, sociálne médiá, in-house produkcia" a veľa ďalších buzzwordov nám kolujú v žilách.

Klientov nám stále pribúda a do tímu potrebujeme komunikačne zručného kolegu/yňu ako soľ. Niekoho koho radi vždy uvidíme nielen my, ale aj naši klienti. Taktiež dostaneš priestor pri akvizícii nových klientov. Jednoducho hľadáme manažérsky zručného people človeka.

Náplň práce

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

Syrup Advertising má aktuálne 3 pracovné ponuky